בנסקו

  • לב (BGN)
  • 230V
  • בולגרית
37 32 : 21
יום ב', ספט' 1
מעונן חלקית
26°
19° / 30°
  • 30°/19°מחר
  • 26°/18°ד'
  • 29°/18°ה'
  • 29°/18°ו'

אתר הסקי בנסקו (Bansko) שבבולגריה, הוקם בשנת 2004 ומאז הספיק למצב עצמו כספינת הדגל של אתרי הסקי שמציע אזור מזרח אירופה. מעל 20 מליון אירו הושקעו בהקמת תשתיות, בתי מלון, מערכת מעליות מתקדמת, מערכות כיסוי שלג ואף סקי- פאס אלקטרוני. בנסקו שוכנת למרגלות רצועת פסגות יפיפה, ונראה כאילו לקוחה מתוך סרט מצוייר של וולט דיסני. עיר הסטורית קסומה בנויית אבן, שלמעט בתי המלון ומעליות הסקי, אינה נראית כמוקד תיירותי כלל. בעיר חנויות רבות, כנסיות ומסעדות מסורתיות מצויינות ומסעדות הרים נעימות ואיכותיות, אך כל אלו אינם פוגעים במראה ובאווירה הפסטורלית של נקודת חן זו. גולשים מדווחים כי האתר אטרקטיבי ביותר בזכות מחירו הנוח, מדריכים מצויינים, חיי לילה עשירים, ציוד איכותי ותשתיות סקי חדישות.

מידע על בנסקו לפי נושאים

הכתבות המומלצות על בנסקו

תמונת קאבר של - בנסקו - שישה ימי סקי באתר הבולגרי

בנסקו - שישה ימי סקי באתר הבולגרי

אתר בנסקו הבולגרי נבחר להיות היעד לחופשת הסקי השנתית של ארבעה חברים. הנה הדיווח מן החופשה, כולל המלצות וטיפים על השכרת ציוד, הסעות, הדרכה וכמובן - חיי הלילה באתר.

תמונת קאבר של - על ההר בבנסקו - מסלולים, הדרכה, סנובורד, מסעדות ועוד

על ההר בבנסקו - מסלולים, הדרכה, סנובורד, מסעדות ועוד

עד לפני כעשר שנים, מעליות הגרירה והמסלולים בפארק הלאומי של פירין היו נגישים רק לג'יפים צבאיים ומיניבוסים, במעלה דרך של כ-12 ק``מ. כיום, גונדולה בת שמונה מושבים מרקיעה מעלה אל בונדרישקה (Bunderishka) בגובה 1635 מטר או מסלול כחו...

תמונת קאבר של - רונן בבנסקו, בולגריה

רונן בבנסקו, בולגריה

רונן שב מחופשה משפחתית בבנסקו ומספר על אתר סקי קטן, שמגוון המסלולים בו מצומצם, ההגעה אליו ארוכה, וטיב השלג בו בלתי מספק. למרות כל אלה הוא שב מהחופשה מרוצה, בעיקר בגלל הילדים שלמדו סקי ונהנו, אך ממליץ על אתרים במערב אירופה.

תמונת קאבר של - ניר ב- Bansko, בולגריה

ניר ב- Bansko, בולגריה

ניר מוסט מתוכניתו לבקר בבורובץ' ומגיע לאתר הסקי בבנסקו. הוא מופתע לטובה מהתנאים ומהמסלולים, מופתע לרעה מהמחירים ולסיכום חש מסופק מהחווית הגלישה, בדרך לביקור באתרים מפותחים עוד יותר.

תמונת קאבר של - באנסקו  - זוג צעיר באתר הבולגרי

באנסקו - זוג צעיר באתר הבולגרי

אתר באנסקו, הבולגרי, היה היעד לחופשה של זוג גולשים צעירים: יותם וחברתו רעות. הוא כבר גולש די ותיק והיא גולשת מתחילה. הנה הדיווח שלהם מהחופשה, בה הם נהנו, בצירוף כמה תובנות וחומר למחשבה על היחס לישראלים באתר מצד אחד ותודעת השי...

תמונת קאבר של - בולגריה - חופשה למתחילים בבנסקו

בולגריה - חופשה למתחילים בבנסקו

אתר הסקי של בנסקו בבולגריה נבחר על ידי ליאור להיות האתר לחופשת הסקי הראשונה שלו אי פעם. יש שיגידו, שאולי זו לא בחירה הכי נבונה, אך בדיווח שלו ליאור מסביר מדוע הוא דווקא מאוד נהנה שם. קבלו דיווח על האתר, מסלולים, הדרכה, ציוד ו...

תמונת קאבר של - בולגריה - חופשת סקי בבנסקו

בולגריה - חופשת סקי בבנסקו

בנסקו הוא אתר הסקי הגדול ביותר בבולגריה. יניב לוקח פסק זמן קצר ויוצא אל בנסקו. הוא גולש במסלולים המצויינים שמציע האתר, נהנה מהאוכל המקומי שבמסעדות הקטנות, מהאוירה האינטימית וחוזר לארץ מלא ברשמים וחוויות. על כך בכתבה שלפניכם.

תמונת קאבר של - גלישה בבנסקו, בולגריה

גלישה בבנסקו, בולגריה

בנסקו הוא אתר שתופס תאוצה משמעותית בשנים האחרונות. הוא אולי לא האתר הכי מסודר באירופה, אבל התנאים בו טובים, ועם המחירים פשוט אי אפשר להתחרות. כאן תמצאו עוד סיבות בעד ונגד גלישה באתר הזה, מפי גולש סנובורד.

לכל הכתבות על בנסקו >>
סגור