האם לשכור רכב או לקנות רכב בניו זילנד? (מידע חיוני נוסף בניו זילנד)

היתרון הגדול בקניית רכב הוא המחיר: הכוונה היא למכור את הרכב בסוף הטיול ולקבל חזרה חלק מהכסף שהשקעת בקנייה. החסרונות לעומת זאת רבים: על מנת לא ליפול בפח קניית הרכב דורשת ידע קודם בקנייה ותפעול רכבים ואחזקתם. בנוסף, נדרש עליכם להסדיר את כל ענייני הרישיונות (Rego) ואת ענייני הביטוח, שהם עלות נוספת. לבסוף, נדרש להשקיע זמן בתחילת הטיול על מנת למצוא רכב מתאים, ועל מנת לוודא שהרכב יימכר בסוף הטיול צריך לפנות לפחות שבועיים כדי למצוא קונים לרכב בסיום הטיול, מה שמקצר את זמן הטיול הכולל. כמו כן, תקלות לא צפויות יכולות להשבית את הטיול שלכם לזמן לא קצר.

בהשכרת רכב, ניתן לאסוף את הרכב ישירות משדה התעופה ולהחזירו רגע לפני הטיסה חזרה הביתה, כך שאין עניין של קיצור הטיול. אין צורך לדאוג לביטוח ולרישיונות, ובמקרה של תקלה חברת הרכב מחוייבת לספק לכם שירות גרירה ורכב חלופי במקרה הצורך. החסרון היחידי בהשכרת רכב הוא היתרון של קניית רכב - המחיר. יש חברות השכרה יותר יקרות ופחות יקרות, אבל בסופו של דבר השכרת רכב תהיה תמיד יותר יקרה מקניית רכב ומכירתו.

בשורה התחתונה:​​​​​​ אם הטיול שלכם הוא פחות מ-3 חודשים, אני ממליץ מאוד מאוד לשכור רכב ולא לקנות. לנו הייתה חוויה איומה של קניית רכב: לא היה לנו באמת ניסיון בזה והבחור שהיה אמור לעזור לנו בקנייה ותיקון הרכב התגלה כרמאי לא קטן. תוך שבוע של נסיעה ברכב הבנו שהרכב שקנינו בימיו האחרונים ואנחנו חייבים להפטר ממנו כמה שיותר מהר. לאחר מכן השכרנו רכב, ולמרות תוספת העלות הוא נתן לנו ראש שקט למשך כל שאר הטיול. בקיצור, אלא אם כן יש לכם ניסיון לא מועט בקניית רכב ואחזקת רכבים, מציע לא להתפתות לקמצנות ולשכור רכב.

לכל המידע על ניו זילנד

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

מפה

מידע חיוני נוסף בניו זילנד

ניו זילנד|מידע חיוני לתייר - מידע חיוני נוסף
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×