טיול מקיף לדרום אמריקה - צ'ילה, ארגנטינה וברזיל

תמונה ראשית עבור: טיול מקיף לדרום אמריקה - צ'ילה, ארגנטינה וברזיל - תמונת קאבר
מפלי האיגואסו

מסלול טיול לצ'ילה – ארגנטינה וברזיל

יום הראשון

טיסה מת"א דרך מדריד לסנטיאגו דה צ'ילה .

נסיעה במונית למלוןMercure Santiago Centro:

יום השני

יום טיול מוזמן לעיר וולפראיסו + ויניה דל מר . יציאה בשעה 9:00 מהמלון וחזרה בשעה 19:00.האתרים הללו הם אתרים מומלצים שבדרך כלל טיולים מאורגנים לא עושים מפאת קוצר הזמן - מומלץ ביותר, לינה בסנטיאגו.

יום השלישי

טיסת בוקר מוקדמת מסנטיגו לטמוקו (1.20 שעה ) השכרת רכב רצוי 4*4 לוודא מראש אם חברת ההשכרה הנפקת מסמכי מעבר גבולות לארגנטינה !!! נסיעה מטמוקו לפוקון מרחק של 106 ק"מ כ -1.45 שע'. לפני ההגעה לפוקון כדאי להכנס להר הגעש Volcan Villarrca . נעלה לנקודת תצפית מהר הגעש הפעיל וייאריקה. לאחר מכן אפשר להמשיך להתרגעות במעיינות חמים ע"פ בחירה באזור. מקום מומלץ: PARQUE TERMAL MENETÚE או TERMAS GEOMÉTRICAS הגעה למלון בפוקון : Enjoy Gran Hotel Pucon

יום הרביעי

יום טיול עצמאי בפוקון ובאזור: עם בוקר נתחיל בביקור במפלי אוחוס דל קבורקוואה (ראה נספח) כחצי שעה נסיעה מפוקון. אפשר להמשיך לטייל לאורך האגם. בהמשך נבקר בשמורת הטבע HUERQUEHUE- הורקווהווה על נופיה המרהיבים ובעלי החיים הרבים שבה, ניתן לשלב שוב מרחצאות אם ישאר זמן !! לינה בפוקון.

יום החמישי

יציאה מפוקון עם הרכב לסן מרטין מרחק של 184 ק"מ כ – 3 שע' נסיעה על כביש 199.(מס' 60 בארגנטינה) יום גדוש זה מתחיל בנסיעה לעיירה קורארווה, Curarrehue (40 דק' נסיעה) מומלץ לעשות עצירה .נמשיך במעלה הרי האנדים עד מפגש הגבול עם ארגנטינה. נמשיך אל העיירות הציוריות חונין דה לוס אנדס, (כ- 2 שע' נסיעה) בהן בתי עץ בסגנון אלפיני. טיול באזור והגעה לסן מרטין(45 דק').לינה בסן מרטין במלון:Patagonia Plaza Hotel

יום השישי

יציאה מן העיירה סאן מרטין לברילוצ'ה בכביש 40. (3.5 שע') מומלץ להכנס ל- Villa la angostura ולקחת הפלגה מהמזח ליער הרז'נס (יער עצי הבמבי) ההפלגה יוצאת בכל יום בשעה 11:00 , 14:15 או להכנס ליער רגלית ולעשות הליכה רגלית, המסלול הוא ארוך ולא קל לכן מומלץ לעשות לפחות סיור קצר להתרשמות. כדאי גם לעשות סיבוב בעיירה ברחוב הראשי Mitre בערב נגיע ללינה לברילצ'ה. לינה בברילוצ'ה במלון: Villa Huinid Lodge

יום השביעי

יום טיול עצמאי המעגל הקטן ז'או – ז'או + הר קמפניורו. המשכו של הכביש הראשי של ברילוצ'ה מחבר אותה עם היישובים הקטנים בסביבתה. בדיוק 17 קילומטר מתחילת הכביש, נמצא תחילתו של מסלול אשר ייקח אתכם לפסגת ההר הנקרא קומפניירו ,(Cerro Companario )והרכסים עטורי השלג מסביב. יש אנשים שנדרשים למשאף כדי להשלים את הטיפוס, ויש הלוקחים את הרכבל עד למעלה, אבל בכולם בלי יוצא מן הכלל נעתקת הנשימה בראותם את הנוף הנשקף מלמעלה. אין שני לו. למעלה פועלת מסעדה חביבה, שמתגאה בכך שקשה להתרכז באוכל המוגש בה. לאחר מכן ניתן להמשיך ולסייר במסלול המעגלי הנקרא ז'או-ז'או אם הפסקות ותצפיות לאורך כל הדרך (ניתן לעשות את המסלול גם באופניים). לינה בברילוצ'ה.

יום השמיני

יום טיול עצמאי להר טרונדור והקרחון השחור. הקרחון השחור (Cerro Tronador) נמצא כ-50 ק"מ דרום מערב לברילוצ'ה כ- 2 שע' נסיעה, קרוב מאד לגבול עם צ'ילה. שימו לב בדרך יש שילוט ממש קטן ונחבא מצד ימין אחרי נקודת ביקורת של הצבא (לא תמיד פעילה) לכיוון ההר. הנוף מאד מרשים ואפשר גם להמשיך ולראות מפל יפהפה. ישנן סוכנויות המפעילות טיולים יומיים מאורגנים למקום כ-45 פזו הלוך וחזור. אם שכרתם רכב, תוכלו לשבץ אטרקציה זו בדרככם דרומה לאל בולסון. שימו לב, הכניסה לפארק חופשית אך הדרך צרה מלהכיל 2 נתיבים ולכן אין יציאת רכבים עד השעה 16:00. תאלצו לחכות בשטח הפארק או לסעוד במספר המסעדות בכניסה המוכרות אוכל יקר ללא סיבה. לינה בברילוצ'ה.

יום התשיעי

יציאה מברילוצ'ה לפוארטו ואראס 303 ק"מ כ- 4.5 שעות תוך חציית הגבול חזרה לצ'ילה. לשים לב לא לקחת דברי אוכל בתיקים ובאוטו !!! .ניסע למרגלות הר הגעש אוסורנו ונעבור בשמורת מפלי פטרואה ואגם כל הקדושים. לקראת ערב נגיע לעיירה פוארטו מונט שנוסדה ע"י מהגרים גרמנים, ומשמשת מרכז לעיירות וכפרי הסביבה. לינה בפוארטו ואראס במלון: Hotel Cabana Del Varas

יום העשירי

יציאה מוקדמת מהמלון ונסיעה לעיר פוארטו מונט כ- 20 ק"מ 25 דק' נסיעה. נצא לסיור קצר בשוק הדגים (מומלץ) וקניון נחמד מול הים . בהמשך נסיעה לשדה התעופה - החזרת הרכב (מיכל דלק מלא) לטיסה לפונטה אראנס. נחיתה בפונטה אראנס בשעה 16:54.רכב חיכה לנו ביציאה משדה התעופה עם שלט ולקח אותנו לתחנת האוטובוס + אוטובוס ציבורי (מוזמן) לפוארטו נטאלאס יוצא בשעה 19:00 ומגיע בסביבות 22:00 הנסיעה באוטובוס ממש חוויה חיובית כסאות שמורים לכם אם הזמנתם מראש ומומלץ לא לקחת סיכון ולהזמין מראש. אוטובוס מרווח ונוח ביותר. לינה במלון: Hotel Hallef .

יום האחד עשר

יום טיול מוזמן לפארק דל פיינה. הטיול כולל כניסה למערה ענקית Mylodon Cave בה נמצאו שרידים של חיות קדומות כמו סוסים ודובים, לאחר מכן תצפיות על הטורס דה פיינה , הליכה רגלית אל האגם האפור ותצפית על הקרחון האפור. יציאה בשעה 7:30 וחזרה בשעה 19:30 . לינה בפוארטו נטאלאס.

יום השנים עשר

יום טיול מוזמן לשייט בין הקרחונים בלמסדה וסרנו כולל ארוחת צהריים אוטנטית (כבש על האש) בחווה. יציאה בשעה 7:30 וחזרה למלון בשעה 17:30 . לינה בפוארטו נטאלאס.

יום השלשה עשר

יציאה מפוארטו נטאלאס לאל קלפטה . באוטובוס + מונית עד לאוטובוס בשעה 08:00 בבוקר האוטובוס יוצא. הנסיעה לאל קלפטה כ- 5 שעות. הגעה לאל קלפטה התמקמות במלון וסיור בעיירה. לינה במלון : Hosteria Los Canelos

יום הארבעה עשר

יום טיול מוזמן הכולל שייט בין קרחונים הגעה לאסטנציה (חווה) קריסטינה נסיעה ברכב שטח והליכה רגלית לתצפית על הקרחון אופסולה אחד הגדולים באזור . לינה באל קלפטה.

יום החמישה עשר

יום טיול מוזמן לפוריטו מורנו (הקרחון המתנפץ) יציאה בשעה 06:30 .שייט לאורך- Lake Rico צפייה בקרחונים צפים והגעה לקרחון המתנפץ פוריטו מורנו. ירידה מהאוניה והליכה רגלית לאורך השבילים הסמוכים לקרחון. לינה באל קלפטה.

יום השישה עשר

טיסה מאל קלפטה לבואנוס איירס נחיתה בבואנוס איירס לקחת מונית למלון: HR Luxor Hotel Buenos Aires . לאחר התמקמות בחדרים יציאה לטיול ברחבי העיר.

יום השבעה עשר

יום טיול לחווה מחוץ לבואנוס איירס pampas tour - דון סילבנו גאוצ'ו . 9:30 יציאה מהמלון חזרה 5 אחה"צ. יום כיף בחווה הכולל קבלת פנים אמפנדס ייצור עצמי, שתיית המאטה המפורסם שלהם. רכיבה על סוסים וכרכרות, ארוחת צהריים עשירה בבשרים ומלווה בהופעה של זמר ורקדנים מקצועיים של כל סוגי הריקוד הארגנטינאי כולל הטנגו הארגניטאי המפורסם. לאחר מכן מופע גאוצ'ס על הסוסים ולבסוף קינוחים ארנטינאים טיפוסיים.

יום השמונה עשר

יום טיול מודרך ברחבי העיר בואנוס איירס עם המדריכה ליז ורכב צמוד. יציאה בשעה 10:00 חזרה בסביבות 4 אחה"צ. יום הסיור עובר על כל הנקודות החשובות של העיר כולל בית הקברות המפורסם בו קבורה אוויטה פרון, כיכרות מפורסמים כולל כיכר האמהות, שכונות חשובות של העיר כמו לה- בוקה (הפסקת קפה) הצבעונית והמיוחדת במינה, בנין השגרירות הישראלית שנהרס בפיגוע וכיום נמצאת אנדרטה לזכר הנופלים, בנין הפדרציה היהודית שנהרס גם הוא בפיגוע שנתיים מאוחר יותר ונבנה מחדש.

בערב מופע טנגו + ארוחת ערב.( LA VENTANA ) איסוף והחזרה מהמלון.

יום התשעה עשר

טיסה לאיגואסו. חיכה לנו מחוץ לשדה התעופה המצוי בחלק של ארגנטינה אריק הנהג עם שלט ולקח אותנו למפלים בצד הברזילאי + פארק הציפורים (חצי יום).לא לפספס את תצפית גרון השטן מלמטה יש שביל הליכה!! לאחר מכן נסענו למלון Foz Presidente Comfort Hotel שנמצא בחלק הברזילאי Foz Iguasu.

יום העשרים

לקחנו מונית מהמלון ליום טיול בצד הארגנטינאי. ניתן להוסיף גם שייט למפלים (חוזרים רטובים לגמרי) אנחנו ויתרנו כי היינו תשושים. הצד הארגנטינאי גדול יחסית לברזילאי ועמוס במבקרים לכן הרבה זמן המתנה בתור לרכבות שיעבירו אותך בין התחנות. כמו כן הליכה מרובה מהתחנה אל התצפית עצמה. להערך עם מים וארוחות בהתאם !!! לא לפספס את תצפית גרון השטן !!! לינה באיגואסו.

יום העשרים ואחד

טיסה משדה התעופה איגואסו בצד הברזילאי והגעה לריו דה ז'נרו. לקיחת מונית למלון: Arena Copacabana Hotel. התמקמות במלון ויציאה לטיולים באזור.

יום עשרים ושניים

יום טיול מוזמן בעברית לכל האתרים החשובים בריו כ- 8 שעות טיול. הטיול כולל ביקור בכל האתרים החשובים של העיר הר הקורקבדו (הצלב) הכוללת תצפית מדהימה על העיר מלמעלה. תצפית מסנטה לוצ'יה על העיר ועל הצלב, ביקור בשכונת סנטה תרזה ומדרגות הפסיפס של סלרון, השדרה האולימפית בצמוד לנמל הישן עם עבודות הגרפיטי הענקיות, החלק השני של הטיול לאחר הפסקת צהריים מוקדש לביקור מעמיק בפבלה הכי גדולה של ריו עם מדריך בן המקום הסיור הזה היה קשה גם להליכה וגם לצפייה אבל חובה לעשותו כי הוא חלק אינטגרלי מההוויה הברזילאית. הסיור לא כולל עליה להר הסוכר (עצמאי) !!! לינה בריו.

יום עשרים ושלושה

יום שייט לאיים הטרופים כולל ארוחת צהריים. יום זה של שייט לאיים טרופים מתחיל בנסיעה של כ- 3 שעות אל אנגרה דוס רייס עלייה על אוניית תיירים להפלגה מפנקת כולל ארוחת צהריים אל איים טרופיים מכוסים ביערות עד. (ישנם עשרות כאלו) במהלך ההפלגה ישנם עצירות של כחצי שעה בכל מקום כולל בלגונה כחולה למי שרוצה לקפוץ למים ולשחות ולשנרקל. חזרה מאוחרת למלון.

יום העשרים וארבע

יום טיול רגלי לשכונות הסמוכות לקופהקבנה שכונת איפנמה ולבלון אלו שכונות יקרות יותר ונעים להסתובב שם אפשר להגיע עד הלגונה הגדולה שבמרכזן, בצמוד אליו ישנו מרכז קניות ובילוי הנקרא LAGOON כמו כן ישנו קניון גדול במרכז לבלון חנויות ובתי קפה בשפע.

בערב -סמבה תור. ביקור בעיר הסמבה הנמצאת בלב ריו, שם נמצאות הסדנאות להכנת המופע של הקרנבל שם מתכננים את המופע בוחרים נושא ובונים את כל ההצגה סביב הנושא הנבחר כולל כ- 12 כלי רכב ענקיים עליהם יופיעו הרקדנים המובילים עם שלל תלבושות ססגוניות. לאחר הסבר קצר ומצגת יוצאים לראות חזרה גנרלית לקראת הקרנבל כמובן שללא התלבושות הססגוניות.

יום העשרים וחמש

יום חופשי לטיולים וקניות בריו. אנחנו ביקרנו בקניון ריו דל סול ונהנו מאוד מהמחירים הזולים של המוצרים. טיסה לארץ דרך מדריד והסתיים לו הטיול !!!

אהבת? הנה ההזדמנות שלך לפרגן

רוצה לעקוב אחר הבלוג של haim9012?

‹ הפוסט הקודם
פלורידה מצפון לדרום כולל קרוז לבאהמס
פלורידה מצפון לדרום כולל קרוז לבאהמס
מתוך הבלוג של haim9012
26-02-2017
קרא מאוחר יותר
לכל הפוסטים של haim9012 »

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לדרום אמריקה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

    כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
    או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

    כדי להשלים את התהליך אנא:

    או התחבר\הירשם לאתר
    ×