שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב
  • דולר סינגפורי (SGD)
  • 230V
  • מנדרינית, אנגלית, מלזית, טאמילית
  • שעון מקומי: 26: 36: 08

סינגפור

סינגפור היא אי טרופי יפהפה ביבשת אסיה, המורכב מהאי המרכזי, סינגפור, ומחמישים ושמונה איים קטנים נוספים מסביבו. חצי משטחה של סינגפור מאוכלס בערים, והמחצית השניה מוקדשת לשמורות טבע נהדרות ופארקים מטופחים. האי סינגפור נמתח על פני שטח מצומצם, אך עמוס מבנים, אטרקציות, נופים ועוד. רחובותיה של סינגפור מבהיקים בנקיונם, ובנוסף לתחושת המודרניות והקדמה שישדרו הבניינים הגבוהים והחדשניים, ישנם רחובות, כמו הרובע הערבי וצ'יינה טאון, בהם אפשר גם לחוש את ערב התרבויות הרב שחי בה. רחוב אורצ'רד הוא רחוב הקניות ובו נמצאים קניונים מפוארים. בנוסף, יש בסינגפור גם כמה מוזיאונים המציגים אמנות מקומית, שמורת טבע, גן סיני וגני סחלבים. יעד פופולארי נוסף בסינגפור הוא האי סנטוזה, בו תמצאו, בנוסף לחופים מקסימים, גם פארק מים גדול, פארק פרפרים ומוזיאון ימי. לפני הנסיעה אל סינגפור, כדאי לקרוא על האטרקציות המרכזיות של האי.

ראש השנה הסיני - שנת הקוף

``Gong Xi Fa Cai - ברכה מקובלת לראש השנה הסיני שמשמעותה: שנה מוצלחת ושמחה. הצטרפו אלי לקבלת שנת הקוף הסינית.`` - שלומית מספרת על הפסטיבל הגדול בסינגפור לקראת השנה הסינית החדשה; שווקים, דוכנים, אמונות תפלות הם בין המוטיבים הבולט...

הדרך לסינגפור

משפחת בן סיני נוחתת בסינגפור, לקראת ההמשך לאוסטרליה. טיסה מהנה, קניונים ופארק ציפורים יוצרים חוויה משפחתית נעימה. הכתבה כוללת פירוט מקיף של סינגפור דרל עיני הנפשות הצעירות של המשפחה.

יום העצמאות ה- 56 של ישראל - בסינגפור

שלומית מגיעה לחגיגה רשמית של יום העצמאות ה-56 של ישראל במלון מנדרין בסינגפור. לאחר מכן היא נוטלת חלק בסדנת בישול ומקנחת עם מתכון לפאי פירות ים. בתיאבון!

הטיול לפאסיפיק

דוד ומלכה נוחתים בסינגפור ומתרשמים ממנהגי החג המיוחד ההינדי בו המאמינים פוצעים את גופם לאות אמונתם. משם הם טסים אל דרווין שבאוסטרליה ומטיילים בה. אחרי ביקור במלבורן וסידני ואחרי הרבה קואלות וקנגרואים הם ממשיכים אל נופי ניו זי...

לכל הכתבות על סינגפור >>

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

איסלנד. צילום: Elad E. Azar