קוסקו - מה יש לעשות בה

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על קוסקו >>
מה אפשר לעשות בקוסקו ומומלץ: ראפטינג באפורימק - 3 ימים - 180$ טרק אינקה ג'ונגל למאצ'ו פיצ'ו - 4 ימים המשלבים יום אופניים, יומיים ברגל ויום באתר. אני ממליץ. כמובן יש עוד מגוון דרכים להגיע למאצ'ו פיצ'ו- לכל הגילאים ודרגות הקושי. טרק האזנגטה - או על סוסים 3 ימים. או ברגל 6 ימים- טרק קשה עם פאס של 5200 מטר, כך שצריך להתרגל לגובה. עם סוסים לא צריך להתרגל - הסוס סוחב. כרטיס האתרים של קוסקו -המלצתי בטיפ אחר. מאפשר לבקר באתרים ולהכיר מצדדים שונים את תרבות האינקה. 3-5 ימים.תלוי במוטיבציות. יציאה לפארקמאנו - רחוק מקוסקו ומאוד יקר - כ-600$ לשבוע. ג'ונגל ושמורת טבע רצינית, מרוחקת וסגורה. המון בעלי חיים ושבטים מקומיים. חיי לילה- פאבים, מועדונים, הופעות.

ההמלצה שלי לאיך להגיע: כל הדרכים מובילות לקוסקו. אם אתם באים מבוליביה - אז תעברו דרך פונו ואגם טיטקקה. אם אתם באים מכיוון לימה- אז או באוטובוסים דרך איקה, נאסקה ואריקיפה- נטו נסיעה של 24 שעות. אם אין לכם עיניין באטרקציות של הערים האחרות- אז קחו טיסה של שעה ב100$ - שווה את זה.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - אתרי טבע וגנים, מוזיאונים וגלריות, מבנים מיוחדים, ספורט אתגרי, פסטיבלים, חגים ופולקלור מקומי
הוראות הגעה
כל הדרכים מובילות לקוסקו. אם אתם באים מבוליביה - אז תעברו דרך פונו ואגם טיטקקה. אם אתם באים מכיוון לימה- אז או באוטובוסים דרך איקה, נאסקה ואריקיפה- נטו נסיעה של 24 שעות. אם אין לכם עיניין באטרקציות של הערים האחרות- אז קחו טיסה של שעה ב100$ - שווה את זה.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 1
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לקוסקו

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×