תרבויות בעולם

בואו ללמוד על תרבויות בעבר ובהווה, על התפתחותן, דרכי פועלן, נפילתן והמורשת שהותירו לנו. על אורחות חייהם של האנשים, על טקסים ופולחנים, על הגלוי ועל הנסתר מהעין..
 
טיולי אומנות

טיולים המתרכזים במוזיאונים, בשירים, באומנים ומסלולים שעוקבים אחר חייהם ויצירותיהם של ציירים, משוררים, פסלים וסופרים גדולים, אלו הם מסלולים מרגשים עם חוויה אחרת.

 
חגי אהבה בעולם

ט"ו באב הוא פסטיבל האהבה היהודי בו הנשים היו לובשות לבן ומחכות בכרמים לאהוביהן. קראו על מסורות מענינות של חגי אהבה ברחבי העולם, בכדי שנמשיך לאהוב ולכבד את השונה.

 
בעקבות אגדות ומיתוסים

אולי אין דבר המזוהה יותר עם המין האנושי. הסקרנות היא זו הגורמת לנו לתהות על קנקנם של הדברים, לחקור ולחפש תשובות על מה שמעבר -וממנה גם נולדו המיתוסים.

 
התרבות המונגולית

מונגוליה היא כמעט האחרונה בין הארצות בהן חי עם של נוודים, עם תרבות שנעה בין בודהיזם לשמאניזם וטקסים ססגוניים, ממסורות עתיקות יומין מימי ג`ינגז חאן האגדי לרוחות של שינוי ומודרניזציה.

 
טיולי שורשים

כמה דורות אחורה, אל מחוזות הילדות והבגרות של סבינו והורינו, אל הדרכים בהן פסעו לפני שנים, אל חצרות המשחקים. נצעד בשבילים בעקבות אבות, קהילות ושכונות, תאריכים ושמות.

 
מקומות מסתוריים

סודם של קווי נסקה, סיפורו העצוב של אי הפסחא, המפלצת הנעלמת במעמקי האגם, בעקבות תיבה אבודה אחת ומעגלי אבנים קדמוניים... המקומות והחידות שמאחוריהם.

 
טיולי אוכל

אין כמו טיולי אוכל וסיורים קולינרים - לבקר בכרמים וביקבים, לטעום גבינות משובחות בהולנד, לנגוס בלחם שרק יצא מהתנור במאפיה בצרפת וללקק שוקולד כמו ילדים בבלגיה...בתיאבון!

 
דרך המשי

דרך המשי. שתי מילות קסם שגורפות אל עולם מלא מיסתורין וענין. דמיינו לעצמכם שיירות שמתנהלות בתנאי אקלים קשים, שווקים עתירי בדי משי, דרכים מעוררות פלצות וסוחרים השואפים לעבור את המסע בשלום.

 
התרבות ההודית

בתרבות ההודית מתערבלים אינספור צבעים, אמונות, צלילים, רעיונות, מראות וריחות וכולם שונים מהמוכר למתבונן מהמערב. עוד על הפולחן במקדשים, הטקסים, היחס למוות ותיאטרון הרחוב.

 
תרבות האינקה

מממלכת האינקה הותירה שרידים ארכיטקטוניים מרהיבים, שמהם ניתן ללמוד על הרמה הגבוהה ועל הידע הרב שאליהם הגיעו בני האינקה. פרוייקט מיוחד על האינקה כולל מילון מושגים ועוד ועוד.

 
ערים אבודות

להביט אל פלאי העולם, להציץ לתוך תרבויות נכחדות, אל מלאכת מחשבת ואל כושר המצאה שידענו בעבר. אנחנו פותחים לכם דלת הצצה חטופה אל העולם שהיה ואיננו.

 
התרבות הקובנית

סיגרים זהו מרכיב חשוב בתרבות הקובנית ומעבר למרכיבי התרבות הקובנית החושניים כל כך, ישנו את צ`ה גווארה. אז רגע לפני הנסיעה או סתם בשביל הכיף קראו ותהנו...

 
תרבות המאיה

בפרויקט זה תוכלו ללמוד על יסודותיה של תרבות המאיה: אזורי ההתיישבות, אסטרטנומיה וכנולוגיה וכן על אדריכלות המאיה - בקתות, ארמונות, מקדשים ופירמידות.

 
ראש השנה באתר למטייל

תחילה של שנה חדשה היא סיבה למסיבה, זוהי הזדמנות להתחיל הכל מהתחלה, לפנות דרך למזל חדש ולשים מאחור את קשיי השנה החולפת. חג שמח ושנה טובה לכולם.

 
אלמנטים בתרבות הסינית

התרבות הסינית קיימת כבר למעלה מ- 4,000 שנים. בחלוף השנים היא עברה תהפוכות רבות שהשפיעו על תחומים שונים כמו דת, פילוסופיה, קבוצות אתניות על מאפיניהן ועוד.

 
אירלנד למטייל (Ireland Lametayel)

לתרבותה של המיוחדת של אירלנד (Ireland) יצא שם דבר ברחבי העולם- המוזיקה, הריקוד, הקולנוע והספרות האיריים הם נדבכים חשובים בתרבות העולמית.

 

סגור
0
×