אזהרה לכל המטיילים בריו (בטיחות ואזהרות בריו דה ז'נרו)

שלום לכולם, מקווה שטיפ זה יעזור לאחרים כי לצערי אותי כנראה לא הזהירו או לא הזהירו מספיק.

בחודש אפריל 2018 הייתי עם חברה בריו. הלכנו לטייל במדרגות (אתר תיירותי ומקום הומה) , לאחר מכן החלטנו ללכת לקתדרלת ריו שממוקמת במרחק קצר מהמדרגות. מדובר בשעה 12 בצהריים, אור יום ואנשים שמטיילים ברחובות.

בדרך עברנו ליד הקשתות של לאפה, שם היו הרבה הומלסים (אבל כמובן שזה חלק מהמראה שקיים בריו) . כשנכנסנו לכיוון הרחוב הבחנו כי 2 בחורים כהי עור עוקבים אחינו. אני לא צריכה להרחיב ולהסביר עד כמה דבר כזה הוא ממש סרט אימה בשביל 2 מטיילות.

הבחור חטף לי את התיק וחתך לי את היד. גנב לי את הכסף, הפלאפון וכמובן פצע אותי.

כשחזרתי לארץ נשבעתי לעצמי שאני חייבת לכתוב פוסט לכל המטיילים בריו, במיוחד לנשים, אנא מכן אל תחשבו שזה רחוק מכן, זה יכול לקרות לכל אחד ואחת. אני בחורה מאוד אחראית, מטיילת בהמון מקומות וזאת פעם ראשונה שקרה לי מקרה שכזה.

לקח חשוב, לא ללכת עם תיקים! בנות, שימו את הכסף בחזייה, את הפלאפון בכיס פנימי שלא רואים. אל תהווה מטרה לאנשים רעים ועלובים שמחפשים קורבנות.

למזלי, חזרתי לארץ והכל בסדר (הדרכון היה במזוודה) , וכן זאת חוויה מאוד מבאסת ולא נעימה ואני לא אגיד לכם מסוכן שם ואל תטיילו. אני רק אגיד שצריך לפקוח עין, לטייל בקבוצות ולא להוות מטרות לרוע שיוצא כתוצאה מעוני ומלחמת הישרדות.

מקווה שזה יעזור לבאים להימנע מהמקרה שקרה לי.

לגבי מיקום השוד: ממש ליד הקשתות של לאפה (Arcos Da Lapa) . שימו לב לא להתקרב לאזור הזה. המשטרה אמרה שמקרי השודים שם חוזרים על עצמם. ובכלל כל האזור שם לא סמפטי בכלל.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על ריו דה ז'נרו
לכל המידע על ברזיל

הטיפ הזה עזר לך? תודה 6

בטיחות ואזהרות בריו דה ז'נרו

ריו דה ז'נרו, ברזיל|מידע חיוני לתייר - בטיחות ואזהרות
לכל המידע חיוני לתייר בריו דה ז'נרו >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על ריו דה ז'נרו

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי ריו דה ז'נרו? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)

הזמנת חופשה לריו דה ז'נרו

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×