אמרת אתיופיה - אמרת גיטאצ'ו (גטצ'אצ'ו סיסאיי - מדריך טיולים באתיופיה)

נסענו לאתיופיה, 2 זוגות חברים בשנות ה-60 המתקדמות, לטיול מקיף של 19 יום שכלל את הצפון, השבטים בדרום ומדבר דנאקיל. אגב, רוב המטיילים מדלגים על מדבר דנאקיל, מבחינתנו זה היה הלהיט של הטיול עם מדבר המינרלים בפרט. בחרנו בגיטאצ'ו בעקבות ההמלצות המצויינות באתר “למטייל”. מאחר והיינו רק 4 אנשים, זה לא היה מעשי לשכור את גיטאצ'ו כמדריך אישי. גיטאצ'ו אירגן את כל הנסיעה מרגע הנחיתה באדיס ועד הטיסה חזרה לישראל.

היינו כבר כמעט בכל העולם, אתיופיה לא דומה למשהו שהיכרנו. זאת מדינה קשה מאוד לטיול. די אם נסתפק בעובדות ש 75% מ 110 מיליון התושבים, אינם מחוברים לחשמל ולמים.

גיטאצ'ו עשה עבודה מדהימה בתכנון. בכל מקום חיכה לנו רכב ומדריך וכמעט הכל תיקתק באופן מושלם. הוא היה איתנו בקשר קבוע ונתן מענה לכל בעיה שהתעוררה והתעוררו לא מעט בעיות, לא באשמתו, פשוט כי זו אתיופיה. למשל, מים חמים במקלחת זה לא דבר מובן מאליו. מה שכן, קלקול קיבה מקבלים בחינם, לא צריך לשלם על כך בנפרד.

חשוב מאוד לעשות הבהרת ציפיות ולהבין היטב לקראת מה אתם הולכים. למשל, תשתית הכבישים, בעצם שבילי עפר, היא נוראית ונסיעה ברכב זה סבל מטורף.

לסיכום, גיטאצ'ו אדם בעל ניסיון רב ביותר, מאוד אינטיליגנטי, יצירתי והגון. עמד בכל מה שהבטיח והוכיח עצמו כאמין ומקצועי ביותר. לצידו נמצאת אשתו המקסימה מיכל שעזרה לנו רבות לפני הטיול ובמהלכו והיתה תמיד זמינה עבורנו.

אני ממליץ מאוד לבחור בו הן כמארגן טיול ו/או מדריך לאתיופיה.

ד”ר קובי שגיא.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על גונדר
לכל המידע על אתיופיה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 1

גטצ'אצ'ו סיסאיי - מדריך טיולים באתיופיה (Getachew Sisay)

5 (דירוג גולשים)
גונדר, אתיופיה|שירותי תיירות - מדריך/ה
Gondar, Ethiopia
בבעלות ישראלית: לא
user avatar דרג וכתוב טיפ שתף את דעתך ועזור למטיילים אחרים
לכל השירותי תיירות בגונדר >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על גונדר

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי גונדר? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)

הזמנת חופשה לגונדר

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×