ארקיע מכריזה על 5 יעדים חדשים לחורף 2020

חברת ארקיע השיקה היום את תכנית טיסות החורף שלה, הכוללת 5 יעדים חדשים: רומא, פראג ואתונה באירופה, גואה וקוצ'ין בהודו. בשורה משמחת נוספת: החברה גם מוזילה את מחיר כרטיסי הטיסות שלה

חברת התעופה ארקיע תפתח את חורף 2020 עם כמות טיסות גדולה ב-25% למספר יעדים. עבור כל אחד מהיעדים האלו יופעלו שתי טיסות שבועיות.

ארקיע גם מתגברת את הטיסות לשדה רמון/אילת החדש וליעדים הפופולאריים כמו אמסטרדם, פריז, ברצלונה, בלגרד, בוקרשט ובטומי, הודות לרכישת צי מטוסי האיירבס 321 ניאו החדשים. החברה תפעיל טיסות לאתרי הסקי בבולגריה, באזור מינכן, ובגרנובל.

בנוסף, מכריזה ארקיע על מהפכת תמחור המוזילה את המחיר הבסיסי ומאפשרת לנוסעים רכישת כרטיס טיסה מוזל הכולל כבודת יד, ואפשרות לתוספת מזוודה בתשלום נפרד של 25-35 דולר בהתאם ליעד.

לדברי ניר דגן מנכ"ל קבוצת ארקיע: ״ארקיע רכשה מטוסי סילון חדשים מהשורה הראשונה אשר מעניקים חוויית טיסה מהנה, שירותי אינטרנט מתקדמים ומחלקת אקונומי פרימיום.

החל מחורף 19 נציע ללקוחותינו אפשרויות חדשות לחופש במגוון יעדים גדול יותר, נפתח את התחרות להודו ונגדיל תדירויות ביעדים האירופאיים וכל זאת במחירים גמישים ואטרקטיביים״.

אהבת? הנה ההזדמנות שלך לפרגן

רוצה לעקוב אחר הבלוג של מערכת חדשות למטייל?

הפוסט הבא ›
צפו: אוניית נורוויגיאן אנקור החדשה יורדת למים
צפו: אוניית נורוויג'יאן אנקור החדשה יורדת למים
מתוך הבלוג של מערכת חדשות למטייל
20-08-2019
קרא מאוחר יותר
‹ הפוסט הקודם
כשבאוהאוס וקולינריה נפגשים ביער השחור
כשבאוהאוס וקולינריה נפגשים ביער השחור
מתוך הבלוג של מערכת חדשות למטייל
29-07-2019
קרא מאוחר יותר
לכל הפוסטים של מערכת חדשות למטייל »

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
×