אתם רוצים את 'קובה - שלכם'?! אז רק עם 'קובה שלי' של שחר גל! (קובה שלי - שחר גל)

כדי למצות את הביקור בקובה עד כמה שאפשר בזמן היחסית-קצר שעמד לרשותנו, כשבוע (מסוף אוגוסט עד תחילת ספטמבר) , ולאחר קריאת מידע רב על טיול בקובה, בכתבי-עת וברשת, וגם בשיחות עם מי שכבר טיילו במדינה המופלאה הזו, הבנו מיד כי טוב נעשה עם נפנה לאיש מקצוע מעודכן ומיומן כדי לתפור את קובה-שלנו. אז ההמלצה שלנו, אם אתם רוצים גם כן את 'קובה שלכם', טוב תעשו אם תצרו קשר עם האיש ש 'קובה שלי' - שלו, שחר גל - מקצוען, מעודכן וידען, מיומן, זמין תמיד, גמיש, סבלן ואפקטיבי שהקים ומפעיל אופרציה מדהימה ומשוכללת לתכנון ותפעול של טיולים-תפורים-למידת-הלקוח.

מיד כשפנינו אליו בפעם הראשונה, לפני מספר חודשים ניכר (ואחרי רבע שעה מהפנייה הראשונה! ) שבה רשמנו בטופס מקוון מספר נתונים ואפיונים ראשוניים, הוא חזר אלינו עם הצעה מקוונת לתכנית טיול מוצעת, שהכילה מלוא-החופן של המיטב בקובה ביד גדושה - ש (במקרה שלנו ולאור הזמן היחסית-קצר) הקיפה את מערב קובה: הוואנה, סנטה קלרה, טרינידד, סייאנפואגוס, ויניאליס וכל מה שביניהם ואליהם. וזו היתה רק המדורה הראשונה: בסדרה של שיחות טלפון ותכתובת דוא”ל בינינו, ולאחר שגילה אורך-רוח וסבלנות מרשימים בנוף הישראלי כלפי לקוח 'חופר' (אני.) , ובטרם יצאנו, קיים עמנו פגישה ארוכה, מפורטת ומאוד מאוד חשובה בה סיכמנו את התכנית, נערך עמנו תיאום ציפיות וקבלנו שפע של טיפים ותובנות שסייעו לנו מאוד. כשהגענו, את פנינו קיבל בשדה התעופה של הוואנה קרלוס, מדריך מקסים ומקצוען, שהוביל אותנו לראשונה מבין שלוש חוויות-אירוח ייחודיות ומפנקות,

חדרי אירוח, הקאסה-פרטיקולאר (לינה בבית התושבים) , הזדמנות ייחודית ומיוחדת להכיר מקרוב את בני העם הקובני המקסימים, מכניסי האורחים והשמחים תמיד. תנאי האירוח ורמת ארוחות הבוקר היו מהמעולים שאפשר לבקש.

אך כל זה הוא כאין וכאפס לעומת מי שבעצם 'עשה' לנו את הטיול בקובה: הנהג-מדריך התותח והבלתי-נלאה שלנו, בן המשפחה שלנו, קנלי מררו פרז, האיש והאגדה. קנלי ליווה אותנו שבעה ימים כמעט 7/24, מכיר כל מקום, כל אדם, יודע המון, שש לספר ולתקשר, חביב בצורה יוצאת מהכלל, סקרן ולמדן גם מאתנו, שדרך עיניו שלו ראינו את קובה האמיתית, מעבר להיסטוריה, גיאוגרפיה, ים, מפלים, אוקיינוסים, כפרים וערים, מוסיקה. הוא דאג תמיד, ובסבר פנים יפות וחיוך, להציג לנו את האופציות למימוש התכנית, את הדרכים המרתקות ביותר לנסיעה, את פינות החמד כשיורדים מהכביש הראשי, ה 'ילד' הזה, שגילו כמעט כגיל הילדים שלנו שהיו עמנו בטיול הזה, הפך מיד לבן המשפחה, אהוב על כולם וכמו הוא עצמו אמר, I Never Say Good Bye To A Client, Only See You Later.בקיצור 'קובה-שלכם' עם שחר ו 'קובה שלי', תיהנו!

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על קובה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

קובה שלי - שחר גל (My Cuba)

4.9 (דירוג גולשים)
קובה|שירותי תיירות - חברת טיולים
Cuba
בבעלות ישראלית: כן
לכל השירותי תיירות בקובה >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×