בוסטון - מסלול טיול קצר בעיר

בוסטון היא עיר מקסימה ואם אתם נוסעים עם כל המשפחה תוכלו להקדיש לה כמה ימים. אם אין ברשותכם שבוע ימים או יותר להקדיש לה, יומיים-שלושה יספיקו לכם כדי לחקור אותה וליהנות ממה שמציעה.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: בוסטון - מסלול טיול קצר בעיר
Thinkstock Imagebank ©

חצי יום בבוסטון

התחילו את הביקור שלכם בבוסטון בבית הנבחרים, ולכו עד תחילתו של מסלול החופש (Freedom Trail). תוכלו לעצור לקפה מהיר ב-Starbucks, ומשם להמשיך עד בית העירייה העתיק. לאורך הדרך תוכלו לראות את ה-State House, את "פארק רחוב הכנסייה" (Park Street Church), את בית הקברות, ואת קפלת המלכים. ישנו סימון בדרך, היכן שנבנה בית הספר הציבואי הראשון בעיר. משם, המשיכו הלאה לראות את ה- State House העתיק, שסביבו אנדרטה מעגלית של אבנים, לציון הטבח בבוסטון. משם המשיכו אל ה – Faneuil Hall. תוכלו לעצור בשוק Quincy לאכול משהו קל, או להמשיך דרך "הסוף הצפוני" (North End) עם סיור מודרך. שם תוכלו לבחור בין הליכה קצרה, עצירה באחת המסעדות האיטלקיות שבמקום או "לחטוף" קנלוני במאפיית Bovas שברחוב Salem. אם נותר לכם זמן, תוכלו להמשיך ל – Charlestown לראות את הספינה העתיקה "USS Constitution" ואת ה – Bunker Hill. תוכלו לעצור בביתן שבמקום ולצפות בסרט "The Whites of their Eyes".

State House


לתחילת הכתבה

טיול יום בבוסטון

תוכלו לעשות מחצית ממסלול ה – Freedom Trail ומשם להמשיך ל – Waterfront. אפשרות אחרת היא להתחיל את הבוקר בסיור בעיר באוטובוס מיוחד ועתיק (Old Town Trolley Tour), ממנו ניתן לעלות ולרדת היכן שרוצים. אל תפספסו את העצירה באקווריום של ניו אינגלנד (New England Aquarium), שבו אקווריום ענק וקולנוע IMAX. בנוסף, באזור נמצא גם מוזיאון הילדים של בוסטון, המותאם למשפחות עם ילדים. אל תפספסו את ההליכה לאורך הנמל של העיר. תהנו מהשקיעה, מחוץ למלון Boston Harbor Hotel ולאחר מכן עיצרו לארוחת ערב במסעדת מאכלי הים Jimmy's Harborside, שזכתה בכמה פרסים, או אם תרצו במקום קצת פחות מפואר, נסו את ה – Barking Crab. אם אתם מעדיפים ארוחת ערב במסגרת שייט, הספינה Odyssey I עוצרת ברציף 60. חובה להזמין מקום מראש. אם אתם כלל לא אוהבים מאכלי ים, חיזרו לשוק Quincy ukptre ולפארק Durgin לאוכל מקומי אמיתי. עיצרו למשקה ב – Black Rose Pub, או לכו לצפות בהופעת סטנד אפ.

לתחילת הכתבה

יום מס' 2 בבוסטון

תוכלו לחקור את אזור מפרץ Back Bay ולהתחיל במוזיאון לאמנות יפה, ישנה אפשרות לבלות את הבוקר שם, ולאחר מכן, אחר הצהריים, להמשיך למוזיאון Stewart Gardner. אם זו יותר מדי תרבות עבורכם ליום אחד, תוכלו לחזור לרחוב Newbury ולאכול ארוחת צהריים בקפה Stephanies, מוסד מקומי ידוע. אחרי ארוחת הצהריים, תוכלו להמשיך לקניות או לצפות בעוברים ושבים במקום. מאוחר יותר תוכלו להמשיך ל – Skywalk, לתצפית של 360 מעלות על בוסטון. ובסיומו של יום - אין כמו קינוח במרגריטה מצויינת ב – Cactus Club. זהו מקום המתאים במיוחד לצעירים, רווקים ורווקות.

לתחילת הכתבה

יום מס' 3 בבוסטון

התחילו את הבוקר ב -  Beacon Hill, ובחרו במסלול Black Heritage trail כנקודת היציאה. אין צורך במדריך. המסלול נעשה באופן עצמאי. תוכלו להיעזר, אם תרצו במדריך מקומי ובמפה. אורכו של המסלול 2.5 ק"מ והוא כולל 14 נקודות עצירה. הקפידו לעצור ב - Massachusetts State House, הצופה על כיכר Louisburg, אחד האזורים היוקרתיים של בוסטון. אם אתם חובבי סדרות טלויזיה אמריקאיות ישנות, ודאי תרצו לעצור בפאב Cheers (היכן שצולמה הסידרה "חופשי על הבר"). מומלץ להיכנס גם למוזיאון Nichols House Museum, כדי לצפות על חייה של משפחה טיפוסית מבוסטון בתחילת המאה שעברה. משם, חצו את הרחוב והגיעו אל Boston Commons, הפארק הציבורי העתיק ביותר באמריקה. המשיכו ממנו לפארק המדע ול - Boston Museum of Science. בסוף היום תוכלו ליהנות מארוחה רומנטית ב - No. 9 Park, או ממשקה עם פוליטיקאים מקומיים ב - Black Goose. אם זה לא מספיק לכם, תוכלו להמשיך לחיי הלילה של העיר באזור התיאטרון, שם ישנם מועדונים רבים וברים.

לתחילת הכתבה

הכתבה נבחרה ותורגמה על ידי צוות למטייל מהאתר: www.starthereboston.com
תמונות לכתבה נלקחו מאתר זה: www.bostonusa.com

יעדי הכתבה

סגור
×