ביטול השימוש במיליוני בקבוקי פלסטיק בשנה

תמונה ראשית עבור: ביטול השימוש במיליוני בקבוקי פלסטיק בשנה - תמונת קאבר

חברת הפלגות היוקרה Oceania Cruises הודיעה על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת Vero Water שיחסוך יותר מ-3 מיליון בקבוקי פלסטיק בשנה

היוזמה הירוקה בשיתוף פעולה עם חברת Vero Water, היא חלק מהרחבת מערך השיפורים של מותג OceaniaNEXT ומהתוכנית הסביבתית Sail & Sustain הרחבה של החברה.

במסגרת התכנית יצוידו כל אוניות הצי כבר באפריל הקרוב, במתקני מים מינרליים ומוגזים של Vero Water. צעד זה צפוי להפחית את השימוש בכ-3 מיליון בקבוקי פלסטיק בשנה.

הטמעת השירותים הללו תבוצע בשני שלבים במהלך השנה הקרובה: השלב הראשון שיתחיל באפריל 2019 יתמקד בהתקנת מתקני המים בכל החדרים והסוויטות, חדרי האוכל, מסעדות, טרקלינים, ברים וחללים משותפים נוספים שעל סיפון האוניה. השלב השני ירחיב את השירות המוצע גם אל תוך חוויית האורחים על החוף, כאשר כל האורחים יקבלו בקבוק רב פעמי אישי ומעוצב, אותו יוכלו לקחת עמם לכל מקום. שלב זה צפוי להתחיל במחצית השנייה של 2019.

בקבוקי הזכוכית המעוצבים של חברת Vero Water ידידותיים לסביבה, מותאמים לשטיפה במדיח כלים ולשימוש חוזר. מערכת הטיהור המתקדמת והייחודית של החברה מבוססת על טכנולוגיית Nanofiltration שמעבירה את המים דרך חמש שכבות נפרדות של מסננים ומספקת מים טעימים, טריים וצוננים.

אהבת? הנה ההזדמנות שלך לפרגן

רוצה לעקוב אחר הבלוג של מערכת חדשות למטייל?

הפוסט הבא ›
לראשונה וירגין אטלנטיק משיקה קו טיסות חדש וישיר בין תל אביב ללונדון
לראשונה וירג'ין אטלנטיק משיקה קו טיסות חדש וישיר בין תל אביב ללונדון
מתוך הבלוג של מערכת חדשות למטייל
11-02-2019
קרא מאוחר יותר
‹ הפוסט הקודם
גרמניה איירליינס פשטה רגל - כל טיסותיה מבוטלות
גרמניה איירליינס פשטה רגל - כל טיסותיה מבוטלות
מתוך הבלוג של מערכת חדשות למטייל
05-02-2019
קרא מאוחר יותר
לכל הפוסטים של מערכת חדשות למטייל »

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
×