רכשתי שני כרטיסי טיסה עבורי ועבור הבת שלי לטיסה לקובה באוקטובר בגאלא תיירות (דרך אתר טרווליסט) . נאלצתי לבטל את הנסיעה מכיוון ששברתי את הקרסול. כל הטיפול שלהם בביטול, בהחזר החלקי מאוד ובמידע היה לקוי ביותר.

ראשית, הפנייה אליהם הנה רק במייל והם עונים לפעמים ולרוב מתעלמים מהפניות. שנית, לא נתנו לי מידע מלא על האפשרויות של שינוי כרטיס, אלא בכל פעם חלקיק מידע אחר (פעם נאמר שאפשר לשנות בעלות של 100$ אבל לא שזה עלות של 1100$ בפסח, פעם שזה רק למשך שנה ולא מעבר וכו') . לצערי לכן נאלצתי לבטל את הכרטיסים. כאשר ביטלתי את הכרטיסים וביקשתי החזר, לא נאמר לי כמה ההחזר, וממה הוא מורכב, כלומר מהם הקנסות או העלויות שאינם מוחזרים.

בנוסף, כשהתקשרתי לחברת התעופה (אייר פראנס) נאמר לי בפירוש שההחזר צריך להיות פי שלוש ממה שקיבלתי בסופו של דבר מגאלא טורס (אייר פרנס אמרו שההחזר לכרטיס מעל 300$ אבל גאלא תיירות החזירו רק 113$ לכרטיס, עלות כל כרטיס היה 900$ כל כרטיס) . כל הפניות שלי אליהם לקבל הסבר על ההחזר עלו בתוהו. בנוסף, הם חייבו אותו על 50$ לכרטיס שלטענם רשום בהתחייבות שלי אליהם אולם כלל לא חתמתי על התחייבות כזו.

לסיכום, אני ממליצה להתרחק מחברת הנסיעות גאלא תיירות.

השורה התחתונה שלי: להתרחק!

לכל המידע על האוונה
לכל המידע על קובה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

גאלא תיירות ונופש (גאלא טורס) (Gala Tours )

1 (דירוג גולשים)
האוונה, קובה|שירותי תיירות - סוכנות נסיעות
14 Hamelacha Rosh Haayin
בבעלות ישראלית: כן
לכל השירותי תיירות בהאוונה >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה להאוונה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×