החוויה שלנו בשדה התעופה (ויזה ומעברי גבול בזנזיבר)

בירידה רגלית מהמטוס מגיעים למבנה הכניסה ושם נעמדים בתורים ארוכים. התור הראשון הינו לתשלום עבור ויזת הכניסה לאי בסך 50 דולר ארה”ב לכל בן אדם והתשלום במזומן בדולרים בלבד. אמנם נותנים קבלת תשלום אך זו צמודה לטופס שמוסרים למשטרת ההגירה בתור לאשנב הבא. לכן מי שרוצה לשמור אסמכתא ששילם את הויזה רצוי שיצלם זאת בטלפון הנייד. בחלון הבא יושב שוטר גבולות הבוחן את הדרכון וכמעט לא מתעניין בטפסי הכניסה שמלאנו. לעתים הוא מוסר את הדרכון לעיון לשוטר נוסף ובכך מתארך עוד יותר זמן השהייה בתור. עם היציאה משם עוברים לאיסוף המזוודות המונחות על הרצפה וכבר רצים אליך להוציא לך את המזוודה ומבקשים בקשיש. יוצא משם ואז מגיע מיידית לאלו שמסיעים לבתי המלון.

אני רוצה לציין שעם החזרה לשדה התעופה יש שוב תורים ובעיקר התחושה הלא נעימה ממי שלוקחים את הדרכון כאילו לעיון אך מביטים אליך ודורשים בקשיש. זה קורה מיד עם היציאה מרכב ההסעה. מגיע בחור המעביר את המזוודה 5-10 מטר ומבקש בקשיש. מגיעים לתחילת התור מחוץ לטרמינל ושם עומד אדם המבקש לדעת אם יש דרכון וכרטיס למטוס אך מתעניין יותר בבקשיש והבקשיש חוזר על עצמו בהמשך וממאיס עליך את הטרמינל הזה. זנזיבר נפלאה אך הסיום בטרמינל משאיר טעם מר.

השורה התחתונה שלי: לא ממליץ

לכל המידע על זנזיבר
לכל המידע על טנזניה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 1

ויזה ומעברי גבול בזנזיבר

זנזיבר, טנזניה|מידע חיוני לתייר - ויזה ומעברי גבול
לכל המידע חיוני לתייר בזנזיבר >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על זנזיבר

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי זנזיבר? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
תמונת המשתמש

ביטוח לצלילה בזנזיבר

yonaklos
3
תמונת המשתמש

זנזיבר - עזרה

israelro
3
תמונת המשתמש

טיול מאורגן כשר באוגוסט לזנזיבר

Suri_3733691
1
תמונת המשתמש

קלימנג׳רו ביוני

Avi M
11
תמונת המשתמש

מלון בזנזיבר

dalolo
1

הזמנת חופשה לזנזיבר

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×