המלצה חמה למדריך טרקים בנפאל (המדריך פרקש)

למתכננים מסע לנפאל ממולץ לקרא ולהנות.

שורות אלו נכתבות על מנת לספר על אדם מיוחד אשר הדריך אותנו בנפאל במשך 13 יום בטרק אתגרי בעמק הלנגטנג, טרק גוסאיקונד (האגמים הקפואים) וחצי מטרק הלמבו, בחרנו לעשות את המסלול המתואר ליעיל עפ"י המלצת בנינו שטייל באזור לפני כשנתים. המסלול היה מרתק, מאתגר, מדהים ביופיו, באזורים בתוליים להפליא.

כחדשים לפני הטיול יצרנו קשר עם מדריך בשם Prkash Ojha (שאת ההמלצות עליו קיבלנו מפי חברים שטיילו איתו ואף הוריהם בטרק אנאפורנה הוא אף סיפר שהדריך מטייל מבוגר בגיל 71) , המדריך נתן לנו הערכה לעלות הטיול, דאג לפורטר נוסף, וענה על כל שאלותינו, לרבות ביטוחים לו ולפורטר.

במהלך הטיול התברר לנו שמדובר באדם מיומן מאוד שמדריך בשבילי ההימליה כ - 20 שנה מכיר את המסלולים, את שמות פסגות ההרים, החי והצומח באזור. מדובר במדריך רגיש המתאים את עצמו ואת קצב ההליכה לאנשים אותם הוא מוביל (הבין שאנו אוהבים טבע והראה לנו חיות וצמחים) ברגעים קשים מחבק מרגיע, נותן יד במעברים קשים, דאג לנו לאישורי מעבר, למקומות לינה, הזמין עבורנו אוכל, דאג לפורטר, ענה (בעידודנו) לשאלות של מטיילים שהלכו איתנו במסלול, ופינק אותנו ככל שהמקום והתנאים איפשרו.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על נפאל

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

המדריך פרקש (Parkash)

5 (דירוג גולשים)
נפאל|שירותי תיירות - מדריך/ה
Chitwan, Nepal
בבעלות ישראלית: לא
לכל השירותי תיירות בנפאל >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×