המקום היפה בתאילנד (מסלול בן שבוע-שבועיים בפאי)

יצאנו בדרכנו אל עבר העיירה פאי. בדרך עצרנו בחוות פילים אשר מקשמת את הפילים ברחבי תאילנד. פילים שהיו בקרקס או פילים שהתעללו בהם במקומות עבודה. קיבלנו הסבר מפורט על חיי הפילים והמדריכים שצמודים אליהם. זכינו להתקרב לחיה הענקית והעדינה בעולם וללטף אותה. לאחר מכן, הכנו תרופות טבע לפילים ואף קילחנו את הענקים במי הנהר. הסביבה עצמה היא נראית כמו קטע מפארק היורה. ג'ונגל ענקי מסביב וחיות בר מהלכות ללא התערבות האנשים. מהפנט.

מחוות הפילים נסענו לפאי - זוהי דרך ארוכה, מפותלת, שעוברת בתוך הג'ונגל התאילנדי. נוף מרתק אשר משתנה בכל קטע וקטע. בדרך עצרנו לקפה קליל, ואז התהלכנו בשבילי קניון פאי. שבילי הליכה החוצים את הקניון בסמוך לעיר. קצת מאתגר.

בעיירה פאי גילינו תאילנד אחרת ושונה. מקום מקסים ורגוע אשר משמש כבסיס יציאה למטיילים מכל העולם. זול מאוד ובאווירה מגניבה וצעירה. בדיעבד, בפאי היינו צריכים להישאר לעוד לילה אחד.

בבוקר למחרת נסענו לאורך הנופים המטריפים של האזור עד שהגענו לאחד מכפרי הסיניים שברחו מסין לתאילנד. בכפר חווינו את אורח החיים של הסינים וגם אם לעיתים היה זה קצת יותר מתוייר ופחות אותנטי, עדיין היה אפשר ללמוד על אורח החיים של הסינים בתאילנד.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על פאי
לכל המידע על תאילנד

הטיפ הזה עזר לך? תודה 2

מסלול בן שבוע-שבועיים בפאי

פאי, תאילנד|מסלולי טיול - מסלול בן שבוע-שבועיים
לכל המסלולי טיול בפאי >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

איך נסעתם ממקום למקום?

השב  · 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על פאי

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי פאי? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
תמונת המשתמש

פאי לצאנג מאי

Liel_3875364
1
תמונת המשתמש

פאי, תאילנד

Shira1
10
תמונת המשתמש

צפון תאילנד, צ'אנג מאי, צ'אנג ראי, פאי

RazIfrach
4
תמונת המשתמש

פאי בספטמבר - מתאים או לא?

לופלי
0

הזמנת חופשה לפאי

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×