העיר העתיקה בסאן חואן פורטו ריקו

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על סן חואן >>
העיר העתיקה בסאן חואן שווה ביקור מעמיק. אנחנו טיילנו בה יומיים, כמעט מלאים. מומלץ ביותר שיטוט רגוע בסימטאות העיר, עם המבנים המרשימים, שלנו הזכירו המרפסות את הרובע הצרפתי שבניו אורלינס. ריצוף הרחובות הוא עם אבני קרמיקה זגוגית, והחנויות מעוצבות בטעם רב. מומלץ ביותר לבקר בשתי המצודות שנמצאות בראש הגבעות החולשות על העיר, כשהנוף של הים מתמזג נהדר בנוף מהמצודות ומהחלונות העתיקים. חשוב ביותר לשים לב שיש קרוניות מיוחדות - ללא כל תשלום - שעוברות בעיר העתיקה לאורך כל סימטאות העיר ובאטרקציות התיירותיות, יש תחנות משולטות היטב. זוהי תחבורה מעולה! אין שום צורך בתחבורה פרטית בעיר העתיקה ואם הגעתם, בכל זאת, עם רכב פרטי, ניתן להחנות בתחנה המרכזית (יש חנייה מקורה זולה) ומשם להתחיל את המסע בקרניות לתוך העיר העתיקה.

ההמלצה שלי לאיך להגיע: ניתן להגיע לעיר העתיקה בתחבורה ציבורית שהתדירות שלה איטית אך זהו הנוסח המקובל בחלק זה של העולם. כמו כן אפשר להשתמש ברכב פרטי, אך לא להתנייד בתוך שימטאות העיר, אלא להחנות ולהמשיך שיטוט ברכם ובעזרת הקרונות החינמיות.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - מבנים מיוחדים, כפרים ועיירות
הוראות הגעה
ניתן להגיע לעיר העתיקה בתחבורה ציבורית שהתדירות שלה איטית אך זהו הנוסח המקובל בחלק זה של העולם. כמו כן אפשר להשתמש ברכב פרטי, אך לא להתנייד בתוך שימטאות העיר, אלא להחנות ולהמשיך שיטוט ברכם ובעזרת הקרונות החינמיות.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 2
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על סן חואן

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי סן חואן? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
סגור
0
×