התנדבות לימוד אנגלית בלואנג פראבנג (מרכז לימוד ביג בראד'ר מאוס )

פרוייקט Big Brother Mouse מפגיש בין תושבי לאוס שרוצים ללמוד לאנגלית למתנדבים שמגיעים ללמד. אפשר להגיע למשרד לשעתיים (בתשע בבוקר או חמש בצהריים) ולפגוש מבוגרים צמאים לידע בשפה האנגלית, או לעשות יום בבית הספר היסודי שהפרוייקט הקים (פרוייקט Big Sister Mouse, מגיעים למשרדים בתשע יוצאת משם הסעה וחוזרים בארבע וחצי) . אני בחרתי באפשרות השנייה.

במשך יום מלמדים אנגלית ילדים מכל הגילאים, וגם את המורים הצעירים שזקוקים לעזרתכם. קיימים כבר פוסטרים וכרטיסיות כדי להקל על ההוראה למי שלא רוצה לגלות את אמריקה מחדש, אך כל רעיון או משחק שיכולים לשפר את הרמה מתקבלים בפרוייקט בשמחה. הילדים הקטנים ממש מתוקים, הם מחזיקים ידיים ומחבקים, והמבוגרים יותר מאוד מעריכים את ההשקעה והם קשובים. לא צריכים להיות דוברי אנגלית שפת אם כדי להשתתף, די ברמה בינונית.

במהלך היום מלמדים את המתנדבים כצ׳ופר מעט על שפת הלאו. וגם חדים להם חידות על שפת הסימנים הלאית. ארוחת הצהריים נחמדה, וזוכים לאכול אוכל לאי אמיתי עם התלמידים הבוגרים. כל החוויה בכללותה היא מאוד אותנטית. בביקור שלי, הזדמן לי לשמוע סיפור חיים לא קל בכלל מאחת המורות שנתן לי פרספקטיבה נוספת על המגורים במדינת עולם שלישי והגעה מרקע של עוני מרוד.

הפרוייקט של האחות הקטנה פעיל בימים ב׳ עד ו׳. מבקשים לתרום 100,000 קיפ לכיסוי ההסעה והאוכל, אבל זה לגמרי בסדר עבור תרמילאים לתרום 20,000 סמליים (תשעה שקלים) , או לוותר על התרומה.

השורה התחתונה שלי: ממליץ

לכל המידע על לואנג פראבנג
לכל המידע על לאוס

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

מרכז לימוד ביג בראד'ר מאוס (Big Brother Mouse)

4.5 (דירוג גולשים)
לואנג פראבנג, לאוס|מידע חיוני לתייר - התנדבות
Rue Haiphong, Vientiane, Laos
בבעלות ישראלית: לא
user avatar דרג וכתוב טיפ שתף את דעתך ועזור למטיילים אחרים
לכל המידע חיוני לתייר בלואנג פראבנג >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על לואנג פראבנג

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי לואנג פראבנג? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)

הזמנת חופשה ללואנג פראבנג

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×