ויזה לסרי לנקה - כל השינויים והחידושים שחשוב שתדעו

איך בדיוק מקבלים ויזה לסרי לנקה? האם אפשר פשוט להגיע, או שצריך להגיש בקשה מראש? לכמה זמן הוויזה תקפה? האם ניתן להאריך אותה? כל המידע שתצטרכו על הוצאת ויזה לסרי לנקה בכתבה שלפניכם

אביטל ישראל - מערכת אתר למטייל
תמונה ראשית עבור: ויזה לסרי לנקה - כל השינויים והחידושים שחשוב שתדעו - תמונת קאבר
© אביטל ישראל
בכתבה זו:

אפשר להוציא ויזה לסרי לנקה בשתי דרכים: להגיש בקשה מראש באתר האינטרנט, או למלא טופס עם ההגעה לשדה התעופה בקולומבו. רשויות ההגירה יאשרו לכם ויזה לסרי לנקה, אם תוכלו לעמוד בתנאים הבאים:

 • ברשותכם דרכון בתוקף לשישה חודשים לפחות מרגע הגעתכם למדינה.
 • יש בידיכם מספיק כסף כדי לתמוך בעצמכם לאורך שהותכם במדינה.
 • יש לכם כרטיס חזרה לארץ, או אישור המוכיח שאתם ממשיכים למדינה אחרת.

מהרגע שבו תקבלו ויזה לסרי לנקה, תוכלו לשהות במדינה רק בתאריכים הכתובים בה (30 ימים מרגע ההגעה). אם תרצו להאריך את תוקף הוויזה, תאלצו לפנות למשרדי רשות ההגירה הראשיים בקולומבו. בנוסף, יהיה אסור לכם לעבוד במהלך שהותכם במדינה.

בקשה לוויזה באינטרנט

כדי להגיש בקשה לקבלת ויזה לסרי לנקה באינטרנט, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר eta.gov.lk ולמלא בו את הפרטים המבוקשים. זכרו, בכך שאתם ממלאים את הטופס, אתם מסכימים לכל התנאים של קבלת האשרה ושכרטיס האשראי שלכם יחויב מיד בתום העסקה.

בטופס עצמו, תדרשו למלא את פרטיכם האישיים (שם, כתובת וכדומה), פרטי הדרכון, תאריך הגעה וסיבת ביקור וכן פרטים ליצירת קשר עמכם. לאחר מכן, תתבקשו לשלם 35 דולר עבור אשרת שהייה של 30 ימים, שבמהלכם ניתן להיכנס למדינה פעמיים. ילדים עד גיל 12 מקבלים ויזה לסרי לנקה חינם. שהות במדינה עד 48 שעות (ויזת מעבר) גם היא חינם. מנגד, ויזת עסקים עולה 40 דולר.

ברגע שתשלחו את הבקשה, תקבלו אישור שהיא התקבלה. זוהי אינה ויזה לסרי לנקה! זהו רק אישור שמשרד ההגירה קיבל את בקשתכם לוויזה. אם יהיו מרוצים מטופס הבקשה שלכם, תקבלו את האישור במייל. תוכלו לבדוק את סטטוס הבקשה בכל רגע באתר, בקישור הבא: eta.gov.lk

למרות שמדובר באישור אלקטרוני, מומלץ להדפיס, ליתר ביטחון עותק של אשרת השהייה שתקבלו, כדי שתוכלו להראות אותה בשדה התעופה, אם תתבקשו לכך.

הנה טעימה של הנופים, האנשים והאטרקציות:

הארכת ויזת תייר

תוכלו להגיש בקשה להארכת ויזה לסרי לנקה, רק אם האשרה הנוכחית שלכם טרם פגה תוקף. משרד ההגירה בדרך כלל יאריך עבורכם את אשרת השהייה בחודשיים נוספים, אך אם תרצו להאריכה מעבר לכך – הדבר יישקל בכפוף לנסיבות. בנוסף, כדי להאריך את הוויזה, יש לוודא שתעזבו את המדינה לפחות חודשיים מתאריך תפוגת הדרכון.

קצת השראה לטיולים שלך

כדי להאריך את אשרת השהייה בסרי לנקה, תאלצו לפנות למחלקת הוויזות במשרד ההגירה הראשי בקולומבו. תוכלו לקבל שם טופס בקשה להארכה, אך כדי לקצר תהליכים, תוכלו להדפיס אותו ולמלא אותו מראש כאן: www.immigration.gov.lk

פרטי מחלקת ההגירה הראשית:

פרטים נוספים על התהליכים הנדרשים לקבלת ויזה לסרי לנקה: www.eta.gov.lk

לתחילת הכתבה

הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

ויזה לסרי לנקה באינטרנט

השב  · 

שאלה

כרמית
השב  · 

ויזה לסרי לנקה לנוסעים בטורקיש ארליינס

השב  · 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לסרי לנקה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×