חברת מצויינת לארגון טיולים בפרו (חברת פרו קנדה טראוול SAC) (חברת פרו קנדה טראוול SAC)

טיילנו (זוג מבוגרים) בתחילת חודש יוני 2017, במשך 13 ימים בפרו. לאור המלצה כאן באתר, יצרתי קשר עם חברת הטיולים Peru Canada Travel. ציינתי את האתרים בהם ארצה לבקר וביקשתי הצעה מפורטת. בעלי החברה והמנהל שלה, Jose Huamani, החזיר מיד תשובה וביקש לדעת על העדפותינו בתחום רמת בתי המלון, ואופי הטיול. כחלוף זמן קצר שלח אלינו תכנית שכללה לוח זמנים מדוייק, טיסות פנימיות, שמות בתי המלון, פרטי ההסעות באוטובוסים, פרטי הטיולים המוצעים, איסוף והסעות מבתי המלון ואליהם, וכנ”ל משדות התעופה ומתחנות האוטובוסים ואליהם.

התכנית תאמה את ציפיותינו ובכל זאת ביקשתי לבדוק הצעה מקבילה, לאותו טיול עצמו, בחברת נסיעות ישראלית גדולה, אשר מציעה, כמו רבות אחרות, תיכנון ל”נוסע העצמאי“, וזאת על מנת להשוות את המחירים של הטיול בפרו עצמה, מלימה עד לימה, ומבלי להתחשב בטיסות הבינלאומיות כלל. נדהמתי מן התוצאה: החברה הישראלית הציעה 2,990 דולר ליחיד, ואילו הפרואנית הציעה אותו טיול עצמו ב- 1,400 דולר ליחיד. ההבדל היחיד היכול להסביר את ההפרש העצום היה אולי ברמת בתי המלון: אנו הסתפקנו בבתי מלון בדרגת שלושה כוכבים, אשר בדיעבד התבררה כהחלטה מצויינת, ויתכן שההצעה האלטרנטיבית התייחסה לרמה גבוהה יותר. עדיין אין בכך כדי להצדיק את ההפרש.

מתחילת הטיול ממש ועד לסיומו כעבור 13 ימים, לא היה עלינו לדאוג לדבר. שמנו הופיע תמיד ברשימות הנוסעים באוטובוסים ובמטוסים, האיסוף לטיולים והחזרה לבתי המלון היו מדוייקים מאוד, ותמיד היו בידינו כרטיסים ליעד הבא. חוסה עצמו עמד לרשותנו טלפונית מכל מקום לכל בעיה שצצה, ופתר אותה מיד, וכנ”ל כל מי שטיפל בנו מטעמו בכל מקום ואתר בפרו. הארגון כולו היה למופת, אנו.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על לימה
לכל המידע על פרו

הטיפ הזה עזר לך? תודה 1

חברת פרו קנדה טראוול SAC (Perú Canadá Travel SAC)

3.9 (דירוג גולשים)
לימה, פרו|שירותי תיירות - חברת טיולים
Miraflores, Calle Grimaldo del Solar 116, Distrito de Lima 15074, Peru
בבעלות ישראלית: לא
לכל השירותי תיירות בלימה >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×