חדשות התיירות 12.12 - לופטהנזה מתרחבת, אל על משיקה ועוד!

חדשות התיירות בעולם: חברת לופטהנזה מרחיבה את פעילותה בארץ ומוסיפה טיסות למינכן ופרנקפורט. החלה מכירת הכרטיסים של מותג UP לחמישה יעדים באירופה: ברלין, בודפשט, קייב, פראג ולרנקה. אל על השיקה תפריט יין חדש במחלקות היוקרה על טהרת "כחול-לבן". אייר ברלין במבצע חם לחורף ועוד חדשות מעולם התיירות!
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: חדשות התיירות 12.12 - לופטהנזה מתרחבת, אל על משיקה ועוד!
Thinkstock Imagebank ©

לופטהנזה: הוספת טיסות למינכן ופרנקפורט

חברת לופטהנזה מרחיבה את פעילותה בארץ ומגבירה את תדירות הטיסות לנמלי הבית שלה ומוסיפה עוד שלוש טיסות בקו מינכן-תל אביב ומספר זהה בקו פרנקפורט-תל אביב. כך, שמספר הטיסות לישראל וממנה מגיע לשיא של 27 טיסות שבועיות. כל זאת, החל מעונת הקיץ, המתחילה ב-29 במרץ 2014. מנכ״ל לופטהנזה ישראל, קרסטן צאנג: ״עתה, עם ישום הסכם 'השמיים הפתוחים' בין הקהילה האירופית לישראל, לופטהנזה תוכל להציע ללקוחותיה, הן אנשי עסקים והן תיירים, מגוון רחב יותר של טיסות המשך ליעדים בכל רחבי תבל". הטיסות החדשות מתווספות ל-14 טיסות שבועיות בקו פרנקפורט-תל אביב ולחמש טיסות שבועיות בקו מינכן-תל אביב ומחליפות את הטיסות בקו דיסלדורף-תל אביב. כמו כן, לופטהנזה תמשיך להציע  שתי טיסות שבועיות (ישירות) בקו ברלין-תל אביב. בזכות השילוב של טיסות הערב המאוחרות החדשות ממינכן ומפרנקפורט וטיסות הבוקר מנתב״ג, תוכל לופטהנזה לשרת טוב יותר את לקוחותיה, בכך שתציע טיסות המשך נוספות במהלך היום לרשת היעדים הגלובלית ההולכת וגדלה. "לקוחותינו ייהנו במיוחד ממספר גדול של טיסות בוקר ממינכן לארה"ב, שמתואמות עם ההגעה מתל אביב", הוסיף צאנג. על פי לוח הזמנים של הטיסות החדשות בקו מינכן-תל אביב, הטיסות יופעלו ממינכן בימים שלישי, שישי וראשון, ימריאו בשעה 22:50 וינחתו ב-03:20. טיסות מתל אביב יופעלו בימי רביעי וראשון, ימריאו בשעה 05:00 עם נחיתה במינכן ב-09:00. בשבת הטיסה תצא מנתב"ג בשעה 06:10 ותנחת ב-10:15.

השקת מותג UP של אל על

השבוע החלה מכירת הכרטיסים של מותג UP של אל על לחמישה יעדים באירופה: ברלין, בודפשט, קייב, פראג ולרנקה. הטיסות יחלו ב-30 במרץ 2014 ומחיר ההשקה הינו החל מ-69 דולר לכיוון מישראל. UP מציעה טיסות מוזלות ומאפשרת ללקוח לשלם רק על השירותים שהוא מעוניין לרכוש. כמו כן, UP מציעה שתי מחלקות שירות בטיסה: מחלקת תיירים ומחלקת תיירים פלוס. השקת המותג מביאה בשורה הן ברמת המחיר והן בהיקף התדירויות ליעדים שנבחרו: ברלין עד 11 טיסות שבועיות, פראג עד 11 טיסות שבועיות, קייב עד 11 טיסות שבועיות, בודפשט עד 11 טיסות שבועיות ולרנקה עד שש  טיסות שבועיות. סך הכל ליעדי UP - עד 50 טיסות שבועיות. באתר UP, אשר נבנה ותוכנן עם נגישות ונוחות לכל סוגי המחשבים וכל סוגי המכשירים הניידים בכל הגדלים והסוגים, ניתן לבצע את הפעולות הבאות: לרכוש כרטיס טיסה בנוחות ובשקיפות מחיר, רכישת הושבה במחלקת תיירים או במושב מועדף או לחילופין בתיירים פלוס, שינוי / שדרוג מושב, רכישת הובלת כבודה בבטן המטוס, ביצוע צ'ק אין אונליין חינם (זמין בסמוך להתחלת הטיסות ב-30.3.14), רכישת מוצרי תיירות משלימים (מספקים חיצוניים ובאחריותם בלבד), הזמנת מוצרי דיוטי פרי ועוד. 

אייר ברלין: מבצע סוף שנה

חברת אייר ברלין יוצאת במבצע סוף שנה מיוחד לחמישה ימים (11-15 בדצמבר), לטיסות היוצאות בין התאריכים 6.1-27.5 שנת 2014. מחירים לדוגמא: וינה החל מ-219 דולר, ברלין החל מ-309 דולר, מינכן החל מ-329 דולר, דיסלדורף החל מ-319 דולר, יעדי המשך בגרמניה החל מ-399 דולר. המחירים בנטו וכוללים מיסים. אייר ברלין היא חברת תעופה גרמנית השנייה בגודלה בגרמניה אחרי חברת לופטהנזה. 
 

אל על: תפריט יין חדש במטוסים על טהרת "כחול לבן"

אירוע השקת תפריט היין החדש של אל על נערך ביפו בהשתתפות, מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, יהודית גריסרו, סמנכ"ל לקוחות ושירות באל על, אילן אבישי, ראש אגף שירות בטיסה, צמרת היקבים הישראלים, חברי דירקטוריון אל על ונוסעי אל על חובבי היין. אל על בחרה את תפריט היין החדש במטוסים על טהרת "כחול לבן". למשימת בחירת היין נבחר מומחה היין העולמי, יאיר היידו. תהליך הבחירה נעשה באמצעות פנייה לכ-35 יקבים כשרים. התקבלו כ-190 יינות לטעימה, התבצעו שתי טעימות גדולות עם צוות טועמים וטעימות נוספות על ידי יאיר היידו עצמו. לבסוף נבחרו 38 יינות. אליעזר שקדי, מנכ"ל אל על, אמר כי מדובר בעוד פרק בתהליך ההתחדשות של אל על והעולם הקולינרי בכלל. "אנו שוקדים ללא לאות לשיפור חוויית הטיסה והשירות. המהלך החל לפני שלוש שנים כשצירפנו את השף שגב משה. כיום אני משלימים את המהלך עם צירופו של יאיר היידו, ממומחי היין המובילים בעולם. השילוב של השף שגב בתחום האוכל יחד עם יאיר היידו בתחום היין ישים את אל על בחזית הקולינרית בקרב חברות התעופה בעולם". יאיר היידו ציין כי בחירת יין בגובה 30 אלף הינה לוגיסטיקה מורכבת ומאתגרת. "רצינו לאפשר ליינות הבוטיק הישראלים להשתתף בבחירה ולתת במה ליקבים הנפלאים". עד היום, הציעה אל על תפריט יין אחד בשנה. מעתה יוצע תפריט קיץ ותפריט חורף, ובכל חודש יוצעו יין החודש ותגלית החודש, כולם מיקבים ישראלים.

המסעדה הטובה ביותר במלון בוטיק בעולם

טקס הפרסים היוקרתי World Boutique Hotel Awards 2013 הכתיר את "עלמה לאונג" במלון עלמה כמסעדה הטובה ביותר במלון בוטיק בעולם. מסעדת "עלמה לאונג" במלון עלמה, שהוקם רק לפני כשנה וכבר הספיק לקטוף את התואר היוקרתי, מציעה תפריט ייחודי שהורכב בקפידה על ידי שף יונתן רושפלד, השף המוביל של קבוצת האירוח והקולינריה המובילה Adi's Lifestyle בבעלות אנשי העסקים עדי שטראוס ועירית שטראוס. מלון עלמה הוא המלון הישראלי היחיד שנכנס לרשימת המתמודדים על התואר, והתחרה בקטגוריה מול שישה מלונות בוטיק ברחבי תבל ,שנבחרו על ידי תחרות World Boutique Hotel Awards 2013, המובילה בעולם בדירוג מלונות הבוטיק. להלן הדירוג ורשימת המועמדים הסופית: 1. "עלמה" ישראל 2. "ראנגה", איסלנד 3. "פוסידוניון גראנד הוטל", יוון 4. "רויאל מייל", אוסטרליה 5. "סאפיר", טזמניה 6. "סאמלינג", אנגליה. בטקס חגיגי שנערך בלונדון עם תעשיית ענף המלונאות ברחבי העולם, נכחו מנכ"ל מלון עלמה, אילן שטורם וגבריאלה קופלר, ביתה של עירית שטראוס וקיבלו את התואר היוקרתי, בשל החדשנות והיצירתיות הקולינרית של מסעדת השף "עלמה לאונג" במלון עלמה.

שיא עולמי: תאורת חג המולד הארוכה ביותר בעולם

בזמן חג המולד בעיר ברלין, ניתן יהיה להתרשם מהשדרה המוארת הארוכה ביותר בעולם, באורך כולל של 4.3 קילומטרים. חגיגות התאורה הללו יחלשו על רחוב קורפורסטנדאם (Kurfürstendamm-Kudamm) - רחוב ארוך שמהווה גן עדן לחובבי הקניות וברחוב טאונצינשטראסה (Tauentzienstraße), ובפעם הראשונה החגיגות יתרחבו עד לכיכר ויטנברג (Wittenberg Platz). כך, הקניות לחג המולד עבור הברלינאים והמבקרים מכל רחבי העולם הופכים להיות עם רקע חגיגי במיוחד. לאורך רחוב קורפורסטנדאם קיימים 650 עצים והשנה הוסיפו סביב תאורה חדשה, שלל דמויות חגיגיות ועוד. בסך הכל, לאורך 230 קילומטרים קיימות שרשרות אור המצוידות ב-1.2 מיליון נקודות אור. חגיגה זו תתרחש למשך שבעה שבועות, בין השעות 16:00-00:00. בנוסף לאורות חג המולד בקורפורסטנדאם, טאונצינשטראסה וכיכר ויטנברג, החל מה-26 בנובמבר 2013 ועד 7 בינואר, גם הרחובות: Kantstraße, Fasanenstraße, Grolmanstraße, Reichsstraße, יהיו מוארים. בנוסף, העיר ברלין מציעה את המבחר הגדול ביותר של שווקי חג המולד באירופה כולה. בברלין קיימים כ-60 שווקי חג מולד, בין אם מדובר בשוק חג המולד המסורתי ב-Schloss Charlottenburg או פסטיבל אורות החנוכה היהודי בשער ברנדנבורג (Brandenburger Tor), המציג את החנוכייה הגדולה ביותר באירופה.

לתחילת הכתבה

רוצה לקרוא עוד על חדשות התיירות בעולם? הנה כמה קישורים נוספים שיעניינו אותך:

יעדי הכתבה

סגור
×