חופים באיסלה מוחרס

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על איסלה מוחרס >>
איסלה מוחרס אמור להיות אי שעבר פחות אמריקניזציה מקנקון, ולכן יותר רגוע. בפועל, הוא הפך להיות מלכודת תיירים שכמעט כל חלקה טובה בה הופקעה על ידי שירותי תיירות המיועדים לשכנים מצפון. חופי הרחצה הפתוחים היחידים באי נמצאים בעיירה אליה מגיעים עם המעבורת. כל השאר סגור ויש צורך להיות אורח במלון או לשלם דמי כניסה. החופים שאינם כאלו הם אלה שנמצאים בצדו המזרחי של האי, אך הם סלעיים ולא מתאימים לרחצה. החופים בעיירה נמצאים בצד המערבי, על הרחוב שאליו מגיע המעבורת, מצפון למעגן. יש שם מסעדות ומלונות שמשכירים מיטות שיזוף ושמשיות, והרבה אנשים שמציקים ומנסים למכור דברים או לשכנע לצאת להפלגות שנרקול. החוף היחיד מחוץ לעיירה שהגישה אליו יחסית נוחה, נמצא קצת לפני פארק ה- Garrafon בקצה הדרומי של האי. הפארק הוא בבעלות פרטית ויש לשלם כ- 60 דולר אמריקאי כדי להכנס ליום, בשיטת הכל כלול, אך קצת לפניו ישנו מלון שניתן לשלם 50 פסו על מנת להכנס לחוף. החוף עצמו קטן, יש בו מיטות ושירותים, וגם איגואנות שמסתובבות. השנרקול מאד יפה וכדאי להשכיר את ציוד השנרקול בעיירה לפני שיוצאים. המחיר מופקע, אבל בחוף עוד יותר. אפשרל משם לשנרקל לאזור של פארק ה-Garrafon. כל חנויות הצלילה בעיירה משכירות שנורקלים, מסכות וסנפירים, במחיר של 50 לחתיכה, אבל צריך להתמקח. הם גם מנסים לשכנע להשכיר חליפת הצלה, שממש מיותרת אם יודעים לשחות - המים מאד רגועים. החופים המזרחיים יפים לתמונות בעיקר. הם מאד סלעיים ואפשר לראות בהם הרבה איגואנות. יש כמה נקודות תצפית יפות. אמנם החופים מאד יפים, אבל בגדול, לא הייתי ממליץ על האי למי שרוצה להרגע בחופים. החופים שדרומית לקנקון הרבה יותר מוצלחים (אזור טולום בעיקר). זו אלטרנטיבה זולה לקנקון בסגנון של קנקון.

ההמלצה שלי לאיך להגיע: הדרך הכי נוחה להסתובב באי היא על ידי עגלת גולף, אותה משכירים במחיר שנע בין 250-400 פסו ליום. ההשכרה היא מתשע בבוקר עד חמש בערב. אפשר להשכיר ל- 24 שעות במחיר יקר יותר, אבל אין הרבה מה לעשות עם העגלה בלילה. עם עגלת הגולף לוקח כעשרים דקות להגיע מהעיירה שבצפון האי לנקודה הדרומית ביותר. יש כביש על החוף המזרחי, ממש על קו החוף לאורך הסלעים, וכביש מערבי, שהים לא נראה ממנו, כי הוא מוסתר על ידי כל מיני מלונות.

השורה התחתונה שלי: סביר

עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - חופים
הוראות הגעה
הדרך הכי נוחה להסתובב באי היא על ידי עגלת גולף, אותה משכירים במחיר שנע בין 250-400 פסו ליום. ההשכרה היא מתשע בבוקר עד חמש בערב. אפשר להשכיר ל- 24 שעות במחיר יקר יותר, אבל אין הרבה מה לעשות עם העגלה בלילה. עם עגלת הגולף לוקח כעשרים דקות להגיע מהעיירה שבצפון האי לנקודה הדרומית ביותר. יש כביש על החוף המזרחי, ממש על קו החוף לאורך הסלעים, וכביש מערבי, שהים לא נראה ממנו, כי הוא מוסתר על ידי כל מיני מלונות.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 1
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על איסלה מוחרס

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי איסלה מוחרס? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
תמונת המשתמש

יש צורך בחיסונים למקסיקו? (קנקון, פלאיה, קוזומל, איסלה מוחרס...)

AdarC8
1
תמונת המשתמש

קוזומל או איסלה מוחרס

המטיילת הנודדת
1
סגור
0
×