טיול מדהים לגאורגיה המשגעת (ג'יפטור 2 גיאורגיה)

חברי ואני הזמנו טיול בחברת נסיעות ישראלית העוסקת בטיולים לגאורגיה. לאחר תכנון הטיול הבנו כי יש לנו 3 ימים נוספים ללא טיול מוזמן. לשמחתינו תוך כדי חיפוש באינטרנט נתקלנו בחבילת טיול של 3 ימים מלאים של חברה גאורגית בשם Jeeptour2Georgia. הזמנו את הטיול הזה בנפרד מטיולינו, בכדי להשלים את שלושת הימים שנותרו לנו.

חשוב לומר התחבורה שהחברה שלחה בכדי לאסוף אותנו מהמלון היתה נקיה, מרווחת ונוחה. ביום הטיול אלכסנדר מהמשרד טילפן למדריך שלנו לפני, תוך כדי ואחרי בכדי לבדוק מה מצבנו האם אנחנו בסדר והאם אנחנו נהנים. ואנחנו אכן נהנינו. נהנינו מאוד בטיול לקזבגי, קחטי ואחלחזי, סיירנו וגילינו אזורים מקסימים, התערבבנו עם האוכלוסיה המקומית, ראינו נופים יפים, טעמנו את היין המופלא של גאורגיה ואת אוכל הטעים כל כך.

אנחנו מוקירים תודה לכולם. לנהג המצוין שהסיע אותנו בטיול בביטחה, המדריך שארח אותנו יפה והיה חברותי כל כך מה שעשה את הטיול למהנה מאוד. הנסיעות היו ארוכות יותר מששיערנו אך למרות זאת, הוא שיעשע אותנו, ענה לשאלותינו ברצון וגרם לטיול להיות נוח ונעים.

הנסיעה לגאורגיה היתה חופשתינו הראשונה לחו"ל. נשאר בי הרושם שהחוויה היא לא רק בגלל הנופים היפייפים או ההיסטוריה או התרבות אלא טמונה גם בכל גאורגי שפגשנו לאורך הדרך. הטיול היה מהנה ובלתי נשכח בעקבות המפגש עימם.

אני יודע שיום אחד אחזור לגאורגיה להנות שוב מיופייה הרב והאנשים הנפלאים שבה. ותודה ל Jeeptour2Georgia שאפשרו לנו את הנסיון המוצלח הזה.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על טביליסי
לכל המידע על גאורגיה (גרוזיה)

הטיפ הזה עזר לך? תודה 2

ג'יפטור 2 גיאורגיה (JeepTour2Georgia )

5 (דירוג גולשים)
טביליסי, גאורגיה (גרוזיה)|שירותי תיירות - סוכנות נסיעות
Nikoloz Landia St, Tbilisi, Georgia
בבעלות ישראלית: לא
לכל השירותי תיירות בטביליסי >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×