לא לוותר! חיה פשוט נפלאה! חוויה א ח ר ת (חיה שיר )

במהלך חודש מאי 2017, חיפשתי הדרכה בעברית בסידני לסוף חודש דצמבר 2017 ונעזרתי באתר למטייל. מצאתי שם חוות דעת מצוינות לגבי חיה ויצרתי איתה קשר. כבר עם יצירת הקשר הראשוני, התרשמתי ממנה ביותר. היא הייתה נכונה להמליץ ולתת עצות מקצועיות וטובות על מגוון פעילויות לא רק בסידני אלא גם בניו זילנד, היא נתנה גם טיפים חשובים ומועילים לקראת הערב הגדול של סידני ב-31.12, עוד לפני שנפגשנו.

כשהגעתי לסידני, חיה אספה אותי משדה התעופה ומשם יצאנו לסיור של כ-8 שעות בנקודות המרכזיות של העיר, אלה המוכרות יותר והמוכרות פחות (אבל הן חלק חשוב מן ההוייה המקומית) . חיה היא מקור בלתי נדלה של ידע על העיר לרבות ההיסטוריה שלה. חוויה אמיתית לתייר בעיר עם חיה.

ביום אחר נסעתי איתה לטיול ב-בלו מאונטיינז ובעיירה קטומבה וסביבותיה. גם כאן, חיה הובילה לפינות חמד (כולל עיירות בדרך:, למשל: Leura) , שספק אם הייתי מגיע אליהן עצמאית. אנציקלופדיית הידע שנפתחה בסידני - התגלתה גם כאן במלוא הדרה. בהכירה את העומס הצפוי בתקופה זו של השנה בהרים הכחולים, חסכה חיה עמידה בתורים בכך שרכשה מראש כרטיסי כניסה והובילה בדיוק למקומות שמהם קצרה הדרך לכניסה לרכבל למשל.

מעבר לכך, חיה היא נשמה טובה הגונה ביותר ומתחשבת בבקשותיך ורצונותיך. הרכב שבו נסענו (סובארו פורסטר, כמדומני) הוא חדיש ונוח (נהג + 4) . אגב, חיה אינה חוסכת בפינוקים (מים קרים; חטיפים) וזה בעצם בונוס נוסף למטיילים עימה.

אם בדעתכם לסייר כהלכה בסידני - לא רק שאסור לכם לוותר על שירותיה של חיה, אלא כדאי ליצור איתה קשר מבעוד מועד. כתובת המייל שלה המופיעה באתר - עדכנית וכן גם מס' הטלפון הנייד.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על סידני
לכל המידע על אוסטרליה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 1

חיה שיר (Haya Csheer)

5 (דירוג גולשים)
סידני, אוסטרליה|שירותי תיירות - מדריך/ה, שירותי תיירות נוספים
Sydney NSW, Australia
בבעלות ישראלית: כן
לכל השירותי תיירות בסידני >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

חיה שיר

השב  · 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×