מיאמי - מסלול טיול ליום אחד

אם יש לכם יום אחד בלבד לבקר במיאמי, כדאי שתתרכזו בשני אזורים בעיר: סאות' ביץ' ובאזור הדאון טאון, שבכל אחד מהם נמצאות כמה אטרקציות מעניינות לתייר, שכוללות אתרי טבע, אתרי הנצחה וכמובן אפשרויות שופינג בלתי מוגבלות.
מערכת אתר למטייל
|
מפה
תמונה ראשית עבור: מיאמי - מסלול טיול ליום אחד
Thinkstock Imagebank ©

שעות הבוקר

את הסיור במיאמי כדאי להתחיל בפארק בייפרונט (Bayfront Park) שבו אתרי הנצחה לאסטרונאוטים של מעבורת החלל צ'לנג'ר ולנשיא קנדי. הסקיי ליפט (Skylift) היא אטרקציה חדשה, שתאפשר לכם להשקיף על העיר הרחק מלמעלה. מדובר בבלון הליום ענק, שמטפס לגובה של 150 מטרים ונשאר בו במשך כרבע שעה.

אחרי החוויה הזו המשיכו אל אי הג'ונגל (Jungle Island), יעד מצויין עבור משפחות. מדובר בפארק טרופי, בו מתקיימים מופעי חיות והוא נמצא בין הדאון טאון של מיאמי לבין מיאמי ביץ'. מי שמבקר במיאמי בלי ילדים, יכול, במקום זאת, להמשיך אל חוף לומוס פארק (Lummus Park Beach), שנמצא באושן דרייב (Ocean Drive) בסאות' ביץ'. זה המקום המתאים לשבת ולהתבונן בעוברים ושבים. סאות' ביץ הוא אחד האזורים המתויירים ביותר בעיר ובצדק, הוא טרנדי, תוסס ויחיד במינו. מי שמוצא את ארכיטקטורת האר- דקו של סאות' ביץ' מעניינת, יוכל להצטרף לאחד הסיורים המודרכים ברובע האר דקו, בו מרוכזים כ- 800 בניינים שעברו שימור ושיפוץ, וללמוד על ההסטוריה שלה. מרכז האר דקו נמצא ב- 1001 Ocean Drive וסיורים יוצאים ממנו מספר פעמים בשבוע בשעה 10:30. מידע על הסיורים אפשר לקבל בקישור הבא: gomiami.about.com/gi

אתר ההנצחה לשואה (Holocaust Memorial) הוא אתר חובה במהלך ביקור במיאמי, גם הקצר ביותר. האתר שוכן במרכז מרידיאן דרייב (Meridian Drive) ושדרות דייד (Dade Boulevard) והוא הוקם בשיתוף קבוצת ניצולי שואה והפסל קנת' טריסטר. באתר מוצג פסל של זרוע מושטת לשמיים, עליה מטפסים ניצולים, המבקשים להמלט. פסל נוסף מציג אם וילדיה עושים את דרכם האחרונה ומסביב לו מוצג ציטוט מיומנה של אנה פרנק, ולפיו היא עודנה מאמינה שאנשים הם טובים מטבעם. התחנה הבאה בסיור היא הדרך הספרדית (Española Way) במיאמי ביץ', שנבנתה בהשראת העיירות הים תיכוניות בעלות האווירה הרומנטית בצרפת ובספרד. באזור זה פועלות גלריות רבות, מסעדות וחנויות. זה האזור המתאים לעשות בו הפסקת צהריים.

רחוב במיאמי. צילום: קרן מאור

אחר הצהרים וערב

את אחר הצהרים הקדישו לאזורי הקניות המפורסמים של מיאמי. לינקולן רואד (Lincoln Road) היא הבולטת בהם. מדובר באזור של כמה רחובות, שמהווים מעין קניון פתוח, שבו עשרות רבות של חנויות. כאן תמצאו את שמותיהם של המותגים והמעצבים המוכרים. בימי ראשון מתקיים כאן שוק איכרים ומדי פעם גם יריד עתיקות. את הערב הקדישו לאחת המסעדות שבאושן דרייב ואם יישאר לכם כוח, המשיכו לאחד המועדונים בסאות' ביץ'.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

סגור
×