מי צריך סוכנות כשיש מדריך שמארגן לך טרק של החיים (המדריך ראג'ו קאנדל )

אל ראג'ו הגענו דרך אחת הסוכנויות המוכרות על מנת שיוביל את ה”משלחת” שלנו לסובב אנאפורנה: שלושה אבות בשנות הארבעים לחייהם, שלושה בנים בני 15-16 ובת אחת בת עשרים.
ראג'ו פגש אותנו עוד במלון בקטמנדו בערב הגעתנו ומאותו רגע הוביל אותנו - בבטחה, בחיוך וביחס מדהים - במשך 16 הימים שלנו בנפאל. בדרך אל ומהטרק ובטרק עצמו.
בעוד רוב התאומים שהסוכנות היתה אמורה לעשות נתגלו כלקויים במקרה הטוב - כל מה שהגיע לפתחו של ראג'ו טופל באופן המהיר, האחראי והשלם ביותר האפשרי. כולל מספר מקרים שבהם על פניו נדמה היה שרק נס יסדר את הדברים כמו שרצינו - ובכן - ראג'ו הוא מסוג האנשים שעוזרים לניסים קטנים כאלה להתרחש. כל ההמלצות שלו לאורך הדרך התגלו כמעולות - ואף יותר מכך - ההמלצות המתאימות ביותר להרכב הקבוצתי שלנו. תולדה של הרבה הרבה נסיון שיש לראג'ו בשפע. קשה לי לתאר לעצמי את הטרק שלנו זורם כל כך, מהנה כל כך, חווייתי כל כך, לולא ההובלה והדאגה לכל פרט של ראג'ו - דבר שאפשר לנו להתרכז העיקר - להנות ולאסוף חוויות.
אז - תעשו לעצמכם טובה ופרגנו לעצמכם הרבה הרבה שקט נפשי - קחו את ראג'ו להוביל לכם את הטרק.
רוצים אפילו יותר מזה? דלגו על הסוכנות וצרו קשר ישירות איתו - ראג'ו יארגן לכם ה-כ-ל (כולל צוות פורטרים מדהים, כולל וואנים וג'יפים, כולל כרטסי טיסה לטיסות פנים, כולל ה-כ-ל) . לא רק שזה יצא יותר זול - הסיכוי שמה שתרצו רכן יתממש יגדל עשרות מונים!

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על פוקרה
לכל המידע על נפאל

הטיפ הזה עזר לך? תודה 1

המדריך ראג'ו קאנדל (Raju Kandel)

5 (דירוג גולשים)
פוקרה, נפאל|שירותי תיירות - מדריך/ה, סוכנות נסיעות, פורטר (סבל)
Pokhara, Nepal
בבעלות ישראלית: לא
לכל השירותי תיירות בפוקרה >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לפוקרה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×