קניות בפרנקפורט - המלצות לקניות בעיר

מלבד היותה עיר עסקים מרכזית, מסתבר שאפשר גם לעשות יופי של קניות בפרנקפורט. יש בה אזורי קניות רחבי ידיים, קניונים חדשניים ושעות פעילות ארוכות, שיאפשרו לכם לקנות בנחת. בכתבה שלפניכם תמצאו את כל האפשרויות של קניות בפרנקפורט, העומדות בפניכם.
עמית פלד - מערכת אתר למטייל
|
מפה
תמונה ראשית עבור: קניות בפרנקפורט - המלצות לקניות בעיר
© עמית פלד

אזורי קניות בפרנקפורט

האזור המפורסם ביותר לשם קניות בפרנקפורט הוא ה-Zeil, רחוב קניות ארוך, שמכונה גם "השדרה החמישית של גרמניה" שנמצא במרכז פרנקפורט, בין ה- Hauptwache ל-Konstablerwache ולאורכו פזורים בתי כלבו, בוטיקי אופנה יוקרתיים ומרכזי הקניות: Zeilgalerie, Myzeil ו-Frankfurt Hoch 4.

קניות בפרנקפורט, ה- myzeil, צילום: Scherf, Dietmar, GNTB


אזור Schillerstrasse, הנמצא ממש במרכז העיר, תחום בין Hauptwache ו-Eschenheimer Turm ובו בוטיקים אלגנטים וכן חנויות המתמחות במוצרים שונים. אזור נוסף של קניות בפרנקפורט הוא ה-Alte Oper, ובו חנויות מעצבים ממילנו ופריז, רשתות גרמניות מקומיות ואף בתי קפה ומסעדות.

חובבי אופנת עילית ושמות מותגים ימצאו את מבוקשם ברחוב היוקרתי Goethestrase. בקטע שבין Alte Oper ו-Rosmarkt ניצבות חנויות של מעצבים כמו שאנל, גוצ'י וורסאצ'ה, כמו גם חנויות תכשיטים ידועות. הרחוב המקביל Grosse Bockenheimerstrasse ידוע כמרכז קולינארי עם שפע של מעדניות, מסעדות ובתי יין קפה. רחוב זה מוכר יותר בכינוי Fressgass, ופירושו "סמטת הזללנים". ה-Fressgass הוא מוקד לקיומם של שניים מהפסטיבלים המפורסמים של פרנקפורט: פסטיבל פרסגאס ביוני ופסטיבל היין באוגוסט. זהו מוקד נוסף של קניות בפרנקפורט וניתן למצוא בו (וגם באזור הסמוך לקתדרלה) למצוא חפצי עתיקות וציורים. סביב כיכר גתה (Goetheplatz) הסמוכה, ניתן למצוא דוכני ספרים רבים.

ברחוב Kaiserstrasse, בחלק הפונה אל מרכז העיר, קיים מבחר גדול של חנויות אופנה ותכשיטים, כמו גם ציוד צילום ומוצרי פלדה. מעבר ליעד של קניות בפרנקפורט, ברחוב זה ניתן גם לראות בניינים, שנותרו על תילם מהמאה ה-18 ולא נפגעו במהלך המלחמה.

ליבו של האזור המסחרי של פרנקפורט הוא רחוב Düsseldorfer, שנמצא מול תחנת הרכבת המרכזית בעיר (Hauptbahnhof) ואילו מיטב התוצרת של המעצבים המקומיים, הצעירים נמצאת ב-Leiziger Strase באזור האוניברסיטאי של העיר.

בתי כלבו וקניונים בפרנקפורט

בית הכלבו Galeria Kaufhof, שנמצא על ה-Zeil, מכיל היצע קניות נרחב, שנע מביגוד לכל המשפחה עד מוצרי אלקטרוניקה. מתחם האוכל של בית הכלבו ידוע היטב בשל המבחר המגוון של המטעמים, המוצעים בו.

  • כתובת: Zeil 116 - 126
  • שעות פתיחה: ב'-ד'- 09:30-20:00, ה'-שבת - 09:30-21:00
  • אתר אינטרנט: www.galeria-kaufhof.de/store

Hessen Center הוא קניון בן שלוש קומות, שבו למעלה ממאה חנויות, מסעדות ובתי קפה.

באזור הקניות המרכזי ה-Zeil, אי אפשר לפספס את מבנה ה- Myzeil. זהו מבנה עתידני בן שמונה קומות, המורכב מפלדה, בטון וזכוכית, שחלקו הפנימי בנוי בצורת ספירלה. אתר אינטרנט: www.zeilgalerie.de. ב-Zeilgalerie, מלבד אפשרויות הקניות, מומלץ לעלות על גג המבנה לתצפית מרהיבה על העיר. אתר אינטרנט: www.zeilgalerie.de/home

קניות בפרנקפורט, ה-zeil, צילום: עמית פלד

שווקים בפרנקפורט

עוד קניות בפרנקפורט תוכלו לעשות בשוק הפשפשים של העיר, שמתקיים מדי יום שבת בין השעות 09:00 ל-14:00 ב-Museumsufer על גדות הנהר. כדי להגיע אליו יש לצעוד מאזור ה-Römer לכיוון הנהר ולחצות את גשר Eisener Steg. שוק איכרים ובו מיטב התוצרת המקומית מתקיים בימים שבת (08:00-17:00) וחמישי (10:00-20:00) בכיכר Konstablerwache.

אפשר להקדיש זמן רב לצורך קניות בפרנקפורט, שכן החנויות בעיר פתוחות בימים שני עד שישי מהשעה 10:00 בבוקר ועד 18:00 בערב או 18:30 ובימי שבת מהשעה 09:00 או 10:00 בבוקר ועד 14:00 בצהריים.


לתחילת הכתבה

רוצים לקרוא עוד על טיול בפרנקפורט? הכתבות הבאות עשוית לעניין אתכם
:

יעדי הכתבה

סגור
0
×