סאו פאולו וסנטה קתרינה

בעיר סאו פאולו ישנן אטרקציות רבות, אך תרמילאים לרוב לא מוצאים בה עניין מיוחד. אולם כ-9 שעות נסיעה דרומה, נמצא האי המקסים פלוריאנפוליס שהוא בעצם בירת המחוז סנטה קטרינה. באי אפשר למצוא 42 חופים שונים ומגוונים - חופי רחצה, גלישה, דייגים, צלילה ועוד רבים.
מורן שר
|
תמונה ראשית עבור: סאו פאולו וסנטה קתרינה
© איתי אמוזה

בעיר סאו פאולו Sao paulo העיר הגדולה ביותר דרום אמריקה (והשלישית בגודלה בעולם) חיים יותר מ-19 מליון אנשים. צמיחתה בשנים האחרונות גרמה לבעיות חברתיות ותעבורתיות רבות- למשל: פקקי תנועה, זיהום אוויר ומחסור בדיור. זוהי עיר קשה להתמצאות, אך מערכת הרכבת התחתית מקלה קצת את הקושי. בשביל תרמילאים אין לה הרבה מה להציע, היא עיר גדולה ומודרנית ואם אין חברים או משפחה לבקר שם, אין סיבה ממשית לבקר בה….

כ-9 שעות נסיעה דרומה, נמצא האי המקסים פלוריאנפוליס Florianopolis הוא בעצם בירת המחוז סנטה קטרינה. באי אפשר למצוא 42 חופים שונים ומגוונים - חופי רחצה, גלישה, דייגים, צלילה ועוד רבים. העיר המרכזית- הנושאת גם היא את השם פלוריאנפוליס - תיירותית אבל מקסימה. יש בה מסעדות טובות, מקומות לינה נחמדים, ממנה יוצאים אוטובוסים מסודרים לכל חוף בכל שעות היום. זהו אחד מהמקומות ה"שווים" ביותר בברזיל לגלוש בו עם גלשני רוח, במרכז האי יש אגם שנקרא Lagoa da conçecões שם אפשר להתאמן. גם גלישת גלים נערכת במקום באופן מקצוע, אך הטוב ביותר הוא ללכת לחופים בשביל זה. בחופים כמו Joaquina או Moambique ישנם גלים מצויינים. לא רחוק מפלוריאנפוליס ישנו חוף שנקרא Ibiraquera והוא אחד מהמקומות המדהימים ביותר לגלישה, בו גם נערכו תחרויות הגלישה הדרום אמריקאיות ב-1995.


 

יעדי הכתבה

סגור
×