סיורים בברלין: 6 סיורים בברלין בעברית שישדרגו את הטיול שלכם

גם אם אתם מגיעים לברלין בפעם הראשונה ולא יודעים במה להתמקד ומה אסור לפספס וגם אם אתם כבר תיירים ותיקים בעיר, בסיור עם מדריכים דוברי עברית תוכלו להבין את העיר טוב יותר, להגיע לפינות נסתרות ולשמוע סיפורים מרתקים. בדיוק בשביל זה אספנו עבורכם כמה מדריכים שישדרגו את הטיול שלכם
שיר בהר | תוכן שיווקי
|
תמונה ראשית עבור: סיורים בברלין: 6 סיורים בברלין בעברית שישדרגו את הטיול שלכם
© איתמר ברק

1. ללמוד על האדריכלות ועל החברה בברלין: נירית בן-יוסף

אין כמו להכיר את העיר דרך חוויות אישיות. נירית בן יוסף, שחיה בעיר מ-1987 מספרת במהלך הסיור על החיים בברלין החצויה על ידי החומה ועל השתנות העיר בשלושים השנה האחרונות, הן מבחינה אדריכלית והן מבחינה חברתית.

ההסברים מבהירים את ההווה ומלווים בהיסטוריה הגרמנית ובהיסטוריה היהודית הגרמנית בתחומי פוליטיקה, תרבות ואמנות, מלחמה, סוציולוגיה ותרבות ההנצחה. לבחירתכם סיורים פרטיים רגליים או רכובים לפי מסלולים קבועים או בהתאם למה שמעניין אתכם.

הכירו את נירית: בוגרת החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב, חיה בברלין מ-1987 ומדריכה כבר מעל עשרים שנה סיורים בברלין ובסביבותיה. ב-1999 כתבה את עכבר ברלין ובמשך השנים כתבות על ברלין לירחונים שונים.להכיר את ברלין מהזווית האדריכלית ומהזווית החברתית, צילום: נירית בן-יוסף

2. לצאת מהקופסה בסיורים לא שיגרתיים: Top of Berlin | שימרי טוריס

לא משנה אם אתם נחשבים למתקדמים או למתחילים בברלין, שימרי טוריס מ-Top of Berlin, ישמח לצאת איתכם לסיור קלאסי בעיר ובעיקר לגלות לכם את העיר בסיורים ייחודיים, כמו: סיורי מוזיקה בעקבות דיוויד בואי שהתגורר בעיר כשלוש שנים, ברלין מהסרטים או סיור חומות והיכרות פנורמית עם העיר דרך תצפית מודרכת. ואם זה לא מספיק – תוכלו להצטרף גם לסיור Free Tour מקסים אל הלב העתיק של ברלין.

הכירו את שימרי: מדריך ברלינאי ותיק ומוסמך, מטייל בעיר בקבוצות קטנות ואיכותיות או במסגרת פרטית. בנוסף – עיתונאי ובעל תואר בתיאטרון.להכיר את ברלין דרך המוזיקה, צילום: שימרי טוריס

3. לטייל בעיר בקצב שלכם: ברלין עם אייל נחשון

ברלין היא עיר עצומה, בעלת עושר היסטורי ותרבותי רב, שידעה הרבה תהפוכות ושינויים לאורך ההיסטוריה ואפילו נבנתה מחדש, חולקה לשניים ואוחדה מחדש. אז איך תכירו אותה בצורה הטובה ביותר ומה הכי יתאים לכם? זו הסיבה שאייל נחשון בנה מגוון סיורים בברלין, גם פרטיים וגם בעברית, המאפשרים לכל אחד ואחת להתמקד בתחומי העניין שמדברים אליו, החל מהיסטוריה, אמנות, תרבות ואדריכלות דרך פוליטיקה ועד קולינריה.

הכירו את אייל: מדריך סיורים פרטיים בברלין ובסביבותיה, שהשתקע בברלין לאחר שנים רבות בהן חי בניו יורק, אמסטרדם והמזרח הרחוק. את קצב הסיור אתם תקבעו, כך שאם תרצו לעצור לקפה ועוגה או להתעכב על משהו שראיתם בדרך, אין שום בעיה.

כך נראה הסיור הקלאסי בברלין עם אייל נחשון:

או התקשרו עכשיו לאייל נחשון שישמח לתת לכם עוד פרטים על הסיור: 072-3311038

4. להתפעל מאמנות הגרפיטי ברחובות ובגלריות: חברת ארטרנטיב ברלין ARTernative - Berlin

את היופי של העיר ברלין אפשר לראות מזוויות שונות. אחת מהן היא דרך סיורי האמנות של חברת ארטרנטיב ברלין ARTernative - Berlin, שמעניקים חוויה ייחודית ואפשרות לגלות מקומות ואתרים בברלין שבדרך כלל נסתרים מהעין.

אז מה בתפריט הסיורים בברלין? סיורי אמנות אורבנית וגרפיטי, ביקור באי המוזיאונים, סיור לגלריות ברובע מיטה וכן סיורים פרטיים המותאמים אישית רק לכם!

הכירו את ארטרנטיב: חברת ארטרנטיב עורכת בכל שבוע מגוון רחב של סיורי אמנות ייחודיים בברלין עם מדריכות מקומיות בשפה העברית. הסיורים נמשכים בין שעתיים לשעתיים וחצי ומחירם 24 יורו.גם ציור הקיר של האמן Seth הוא חלק מסיור אמנות רחוב באירופה, צילום: ארטרנטיב

או התקשרו עכשיו לחברת ארטרנטיב ברלין שישמחו לתת לכם עוד פרטים על הסיור: 072-3305746

5. להכיר את ההיסטוריה ואת החיים בברלין: הטיולים של אורן

את ההיסטוריה המרתקת של ברלין (Berlin) תוכלו לשמוע תוך כדי סיור קבוצתי עם הטיולים של אורן. לא מדובר בסיור גדול והמוני, אלא בקבוצה המונה לא יותר מ-18 איש. מה עוד תגלו בסיור? על החיים בברלין, על הגרמנים ועל ההבדלים בין גידול ילדים בברלין לגידול ילדים בישראל.

הכירו את אורן: מורה דרך מוסמך החי בגרמניה משנת 2006. כבר 9 שנים הוא מדריך גרמנים שמגיעים לבקר בישראל וישראלים שמגיעים לטיול בברלין. באתר שלי תמצאו עשרות סרטונים על ברלין, כך שאם אתם סקרנים לגלות ולהכיר את סגנון ההדרכה שלי לפני ההגעה לעיר, אתם מוזמנים להכנס ולראות מה מצפה לכם.

הכירו את הסיורים בברלין של אורן:

6. להתחקות אחרי ההיסטוריה הקולינרית של ברלין וברנדנבורג: Elements of Food | איתי נוביק

חלק בלתי נפרד מהיכרות עם עיר עוברת דרך ההיסטוריה הקולינרית שלה, האנשים שמאחורי הסיפור וכמובן האוכל. זה בדיוק מה שמציע איתי נוביק מ-Elements of Food, שמתחקה אחרי ההתפתחות שלה דרך שווקי האיכרים שהתפתחו עם היווצרות העיר ועד מוסדות אוכל מרכזיים כמו בתי הכלבו המפוארים של תחילת המאה העשרים. בסיור תכירו את מאפייני המטבח הברלינאי, שמושפע משלל מטבחי מהגרים והפכו לחלק מהסצינה הקולינרית של העיר.

הכירו את איתי: גר בברלין שמונה שנים כמעצב אוכל בתחום הקולינריה ובנוסף - מדריך טיולים קולינריים ומוסמך מטעם איגוד המדריכים של ברלין, סטייליסט ושף בהפקות צילומי אוכל, בעל קייטרינג, מארגן אירועים קולינריים וסדנאות בישול וכותב על אוכל.

מחפשים סיורים בברלין? בסיור קולינרי מכירים את העיר דרך האוכל, צילום: איתי נוביק

יעדי הכתבה

סגור
×