סייגון שלי

תמונה ראשית עבור: סייגון שלי  - תמונת קאבר
מפת מוקדי העניין והלינות בסייגון

מכת המונסונים בסייגון לא חזקה, ואפילו הלחות חלשה יותר מהאנוי. אבל העונה המתאימה מתחילה בדצמבר, מזג אוויר נסבל ואווירת חג המולד תוקפת את העיר כמו בכל ויאטנם בקישוטים ואורות ובאותו שיר מתנגן. החודשים הזולים ביותר ספטמבר ומאי כי אין חופשות למקומיים.

אזור הלינות הזולות לתיירים הוא “בלוק התרמילאים”, ריכוז פאבים ובתי קפה עם מופעי רחוב בעיקר ברחוב bui vien, באף מקום בויאטנם לא נתקלתי בכל כך הרבה בתי עיסוי תמורת 100k-200k(שיציעו לך גם סיפוק) כמו סביב בלוק התרמילאים “backpackers block” ראו טיפ לינות “my home”.

בטיול ערב רגלי מרגיע בשדרה הירוקה של רחוב pham ngu lao יחשוף אתכם לפעילויות ספורט חינמיות שהעירייה מציעה כולל ריקודים דרום אמריקאים ושעורי חיטוב עיצוב ולפעילויות החביביות על המקומיים. אם תמצאו רוכל שמוכר מעדן של עיסת אורז מטוגנת עם בננה אז תעוטו עליה, מדובר

באורז שעשו ממנו נוזל ערבבו אותו עם מחית בננה והכל בטיגון. זה נקרא “אורז שבור”, מתקבלת עיסה דביקה טעימה ביותר. אפשר למצא את זה גם במסעדה פופולרית בקרב המקומיים ואיכותית , ליד השוק הגדול בדרך לכיוון בלוק התרמילאים בשם “blocken rice”.

האטרקציות לא רחוקות בנסיעה מבלוק התרמילאים ( טיפ “אטרקציה בסייגון”) ולא תצטרכו יותר משלושה ימים מלאים לחוות את מה שחשוב בעיר. ריכוז הסוכנויות בשדרה הירוקה יציעו לכם טיולים של יום יומיים מחוץ לסייגון ראו טיפ “טיולים מסייגון”. מחירי הלינות והנסיעות דומות להאנוי. הקצו לסייגון וסביבותי 7 ימים ותהנו מימים עמוסים ומהנים ראו טיפ “the sinh tourism”.

צפיה במפה צפה במפת הפוסט

אהבת? הנה ההזדמנות שלך לפרגן

רוצה לעקוב אחר הבלוג של במבם?

הפוסט הבא ›
ניס שלי
ניס שלי
מתוך הבלוג של במבם
16-06-2016
קרא מאוחר יותר
‹ הפוסט הקודם
מוינה שלי
מוינה שלי
מתוך הבלוג של במבם
27-04-2016
קרא מאוחר יותר
לכל הפוסטים של במבם »

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
×