קורצ'יבה והחוף של פראנה

מלכת הקור נמצאת ממש כאן, אבל מלבד מזג האוויר הקר יחסית בקוריצ'יבה תמצאו נקודה טובה ומרכזית להתארגנות לטיולים, ליציאה לסיורים באיזורים יפהפיים של ברזיל ותמצאו פה גם כן בתי מלון נהדרים.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: קורצ'יבה והחוף של פראנה
Thinkstock Imagebank ©

בעקבות מזג האוויר הקר בחורף של קוריצ'יבה (הברזילאים לא רגילים למזג אוויר כזה), זכתה העיר לכינוי מלכת הקור של ברזיל. מלבד העובדה הזו, יש בה אמצעי תחבורה ציבורית נהדרים, בין הטובים ביותר במדינה, מה שמעודד תיירים לנסוע באוטובוסים הנוחים ולהתרשם בקלות מהאטרקציות בעיר. יש הרבה קווים שתוכננו בעיקר כדי לספק את רצון התיירם להגיע לאותן אטרקציות.

Ilha do Mel - היעד המרכזי בפראנה. הפירוש שלו הוא למעשה אי הדבש והגישה אליו היא דרך סירות קטנות היוצאות מ - Pontal do Sul - הנקודה הפופולרית ביותר להגעה לאי. אפשרות שניה היא להגיע דרך הנמל של Paranagua. אם אתם חובבי אתגרים וטבע, יש מקום מושלם בשבילכם הנקרא Guaraquecaba, הנמצא 182 קילומטרים מקוריצ'יבה ובו תמצאו את יער הגשם השמור ביותר במדינה. המקום מתאים למשפחות עם ילדים, לקבוצות או ליחידים. העונה הטובה ביותר לביקור היא בין יוני לספטמבר. הביאו אתכם נעלי הליכה טובות וביגוד חם.

מה לעשות ביומיים? בקורצ'יבה סעו באוטובוס רגיל לסיור באיזור. תוכלו גם לבלות את כל הערב ב - Barigui Park.

מה לעשות בשבוע? תוסיפו ללוח הזמנים שלכם נסיעה ברכבת ל - Serra do Mar. כמו כן, הוסיפו ביקור לשוק החופשי ב - Largo da Ordem, שנמצא במרכז קוריצ'יבה.

מה לעשות בשבועיים? הגיעו ישירות ל - Villa Velha כדי לראות את תצורות הסלע השונות שעוצבו במשך אלפי שנים על ידי רוחות וגשמים.

מה לעשות בחודש? קוריצ'יבה תהיה נקודת ההתחלה שלכם ולנקודה ממנה תצאו ותחזרו לטיולים. בקרו בתחילה את פארק Villa Velha, לאחר מכן לכו לאיזור פוז דו איגוואסו ומפלי האיגוואסו. בדרך חזרה, אל תשכחו לבלות זמן איכות בחוף ב - Ilha do Mel ובפארק הלאומי של Superagui.

 

יעדי הכתבה

סגור
×