קיטו, אמזונס, גאלאפגוס (כחול לבן טראוול)

חזרנו מטיול מופלא באקוודור. כמטיילים קבועים ברחבי העולם, התחלנו את תכנון הטיול בראשית הקייץ, לטיול של חופשת החורף (שבוע אחרון של דצמבר / ראשון של ינואר) . החלטנו שנצא לגאלאפגוס. חיפשתי באתר ומצאתי שני שמות של ישראלים, שברשותם חברת טיולים.

התנאי שלנו היה קשה לביצוע: רצינו 5-7 לילות בגלאפגוס, רצינו סירה קטנה / יאכטה (16 נוסעים) וגם נתנו חלון זמן הכולל את חג המולד וראש השנה. האחד הודיע לי שאין לו אפשרות לעזור לנו. השני, איתי פלג, מחברת ״כחול לבן טיולים״ חזר עם תשובה חיובית!

בגדול, בילינו יום אחד בקיטו (בירת אקוודור) . יצאנו למסע של ארבעה ימים בג׳ונגל של האמזונס (מנותקים מאינטרנט ושאר צליביזציה) , אחר כך 6 ימים מופלאים על יאכטה בין איי הגאלאפגוס, וחזרה לעוד יומיים מלאים האזור קיטו / באנוס עם נהג צמוד, שגם דובר אנגלית וגם מצוייד ברכב.

מי שמכיר אותי, יודע שאני דורש הרבה ממי שעובד מולי. איתי ״סבל״ מהנדנודים שלי במשך כמעט חצי שנה, ובסוף הסתדר לנו טיול מושלם וכנראה שזה הטיול הטוב ביותר אותו עשינו (עד היום) . מכיוון שאין מספיק מקום, ויש קושי לכתוב יומן מסע, באתר הזה, אסכם ואומר: מי שרוצה שרות של 5 כוכבים, לטיול באקוודור, שיפנה לאיתי פלג. מי שירצה יותר פרטים, מוזמן לשלוח לי הודעה Amit_Israeli@hotmail.com

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על אקוודור

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

כחול לבן טראוול (KAJOL LAVAN TRAVEL)

5 (דירוג גולשים)
אקוודור|שירותי תיירות - סוכנות נסיעות
Oriente, Baños de Agua Santa, Baños de Agua Santa, Ecuador
בבעלות ישראלית: כן
user avatar דרג וכתוב טיפ שתף את דעתך ועזור למטיילים אחרים
לכל השירותי תיירות באקוודור >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לאקוודור

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×