שדה התעופה בזנזיבר (ויזה ומעברי גבול בזנזיבר)

לא לצפות. בכל זאת אנחנו באפריקה אז תזרמו ותיכנסו לאווירה. השדה מוזנח וישן וכל התהליך בו מתנהל באיטיות ואדישות. תהיו סבלניים!
בהלוך - יורדים מהמטוס ועומדים בתור לתשלום אגרת הויזה. התשלום הינו 50$ לאדם ומתבצע בכרטיס אשראי בלבד. כדאי להביא יותר מכרטיס אשראי אחד לכל מקרה (לפעמים הם מבקשים להקיש את הקוד הסודי של הכרטיס) . אחרי תשלום האגרה עוברים לפקידים שמוציאים את הויזה, כל אחד בתורו מוסר טביעות אצבעות (10 אצבעות) + צילום פנים. משם עוברים לפקיד נוסף שמדביק את הויזה על הדרכון, לכן צריך להוציא את הכיסוי של הדרכון לפני שמוסרים אותו לפקיד. יש לשים לב שמקבלים את הדרכון הנכון בסיום התהליך, מאחר והכל נעשה ידנית ובצורה לא כ"כ יעילה ומסודרת. המזוודות מובאות ידנית מהמטוס ומונחות בשדה בתפזורת, כל אחד מחפש ולוקח את המזוודה שלו. ביציאה מהשדה מחכים גברים ונערים שרוצים לסייע עם המזוודות, אם לא רוצים ניתן לומר להם לא באסרטיביות ולקחת את המזוודות לבד.
בחזור - בכניסה לשדה בודקים את הדרכונים והמזוודות. לא נותנים להעביר מים/ספריי/חפצים חדים בתיקי יד ולכן כדאי לשים את כל הדברים הללו במזוודה הגדולה. מקבלים טופס דומה למילוי ומסירה בדלפקי ההגירה (שוב פרטים אישיים ופרטים לגבי השהייה בזנזיבר) . לאחר מסירת המזוודות ניתן לעלות לקומה העליונה שם יש מסעדה פשוטה וניתן לקנות אוכל ושתיה. כשמגיעים לדלפקי ההגירה מוסרים את הטופס וכן את הדרכון (שוב בלי כיסוי) ושוב מצטלמים ומוסרים טביעות אצבעות. משם עוברים לבידוק של כבודת יד ולאזור ההמתנה לטיסה. יש חנות אחת של מוצרי דיוטי פרי עם מזכרות, בשמים, תכשיטים וכו' (לא משתלם במיוחד) וגם שתי חנויות של מזון ושתיה.

לכל המידע על זנזיבר
לכל המידע על טנזניה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 6

ויזה ומעברי גבול בזנזיבר

זנזיבר, טנזניה|מידע חיוני לתייר - ויזה ומעברי גבול
לכל המידע חיוני לתייר בזנזיבר >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×