תחבורה בוולנסיה - פנים רבות לה

ולנסיה תאפשר לכם להכיר אותה בכל דרך אפשרית: בטיול רגלי, באופניים, באוטובוס או ברכבת. יש בה תחבורה ציבורית נוחה וטובה, עם מסלולים מיוחדים לרוכבי אופניים וגם שפע של הצעות לתיירים, כרטיסי הנחות וסיורים מודרכים. לפניך הצעות להתניידות בוולנסיה.
יעל כפיר - מערכת אתר למטייל
|
מפה
תמונה ראשית עבור: תחבורה בוולנסיה - פנים רבות לה
© לירון בונאנו

אוטובוסים


ולנסיה היא עיר המרושתת באוטובוסים לכל אורכה ונוח מאוד להגיע באמצעותם ממקום למקום. האוטובוסים פועלים משעות מוקדמות מאוד ועד לשעות הקטנות של הלילה. אתר אינטרנטwww.emtvalencia.es.

צילום: Valencia Tourism

אוטובוס תיירים


על מנת להכיר את העיר, תוכלו להשתמש, עוד לפני שאתם מגלים את אמצעי התחבורה השונים של ולנסיה, באוטובוסי התיירים הפתוחים. יש שלושה קווים כאלו העוברים בכל העיר, אחד מהם עובר בין האתרים ההיסטוריים של העיר ובאמצעותו ניתן ללמוד על התפתחות העיר מאז היווסדה ועד היום. תוכלו לבחור במסלול הימי, שיקח אתכם למרינה, לאורך חוף הים ולעיר לאמנויות ומדעים. מסלול שלישי יקח אתכם לפארק הטבע Albufera עם Turístic והוא כולל שייט בסירה על האגם. הסיור כולל מדריך שמע, שיספק לכם מידע על איפה אתם בכל רגע. אתר אינטרנטwww.turisvalencia.es.

רכבת תחתית


המטרו של ולנסיה מרושת בכל העיר, במקביל לאוטובוסים הרבים. יש מספר קווים מקבילים, שיביאו אתכם כמעט לכל מקום בעיר. כרטיס התיירות VLC מציע תחבורה חופשית לרוכשים, כולל הנחות במוזיאונים ועוד מסעדות ואטרקציות. אם אתם נוסעים בקווים 3 או 5 של הרכבת התחתית, מומלץ לעצור ב-La Alameda, דוגמה חשובה של ארכיטקטורה מקומית שעיצב סנטיאגו קלטרווה. התחנה ממוקמת מתחת לגשר Exposición והינה אחת מהעבודות המומלצות שלו.

על מנת להתמצא בקווי המטרו של העיר, תוכלו להוריד את מפת הרכבת התחתית של העיר או לבדוק לוחות זמנים באתר האינטרנטwww.metrovalencia.es.

אופניים


ולנסיה היא עיר מתאימה לטיולי אופניים ומומלצת בזכות השדרות הרחבות והפארקים הרבים, בהם ניתן לדווש בקלות. כמעט 80 קילומטרים בעיר מרושתים על ידי מסלולים מיוחדים לאופניים. למי שמעוניין, ניתן לקחת סיורי סאגווי מודרכים או טיולי אופניים מודרכים.


לתחילת הכתבה

רוצה לקרוא עוד על טיול בוולנסיה? הכתבות הבאות עשויות לעניין אותך:

 

יעדי הכתבה

סגור
0
×