14 ימים טיול משפחתי בדרום אפריקה

דרום אפריקה - טיול משפחות- זוג פלוס 2 ילדות: בת 17, בת 13.

שימו לב שנכון למועד הנסיעה שלנו (קיץ 2016) השלטונות הדרום אפריקאים דורשים להציג תעודת לידה דו לשונית (עברית-אנגלית) לגבי ילדים מתחת לגיל 18. ניתן לקבל תעודה כזאת ממשרד הפנים ללא עלות.

כמו כן, אם נוסעים ללא בן/בת הזג אז יש ניירת נוספת שהם דורשים (הם מפחדים מחטיפת ילדים מדרום אפריקה) ראו את ההנחיות באתר של אל על.

התקופה - סוף יולי ותחילת אוגוסט 2016- חורף בדרום אפריקה אך כמות הגשם מועטה ביותר. פעמיים ירד קצת גשם בלילה.

מסלול של 14 יום.

המסלול:

יום 1 - טיסה ליוהנסבורג (עם אל על - 9 שעות. נחיתה בשעה 14:00.) השכרת רכב ונסיעה לכיוון הספארי. לינה בדרך בעיר RUSTENBERG

יום 2 - נסיעה של שעתיים והגענו לספארי - שמורה פרטית ענקית בשם MADIKWE . לינה ב BUFFALO RIDGE MADIKWE. זה לודג' מפנק (הכל כלול) ברמה של 5 כוכבים. כל יום יש סיור ברכב ספארי ייעודי של 3 שעות, 7:00 עד 10:00 ו – 15:30 עד 18:30. ביום זה יצאנו לסיור של אחר הצהריים.

יום 3 – יום מלא בספארי - 2 סיורים (בוקר ואחר הצהריים). במהלך השהות בספארי עשינו 4 סיורים וראינו המון חיות, כולל אריות, צ'יטות, פילים, קרנפים, ג'ירפות, זברות, צבועים ועוד הרבה.

יום 4 - סיור בוקר בספארי ונסיעה חזרה ליוהנסבורג לטובת טיסת ערב לקייפטאון שהמריאה בשעה 20:00. לינה בקייפטאון.

יום 5 – סיור מחוץ לקייפטאון באיזור כיף התקווה הטובה. לינה בקייפטאון.

Noordhoek Beach (walk along beach/lagoon),

Chapmans peak drive (make sure the road is open).

Penguin colony at Simon's town

Cape Point light house

Cape of Good Hope

יום 6 – סיור בעיר קייפטאון. מסתבר שהאטרקציות של העיר עצמה לא ממש מרשימות ובהחלט אפשר לוותר על יום זה. לינה בקייפטאון.

יום 7 – סיור באיזור דרך היין. העיירות Stellenbosch ו- Franschhoek. ביקור ביקבים וטעימות. לינה בחווה באיזור Stellenbosch.

Spier wine farm = סיור ברחבי המבנים המשומרים של היקב.
NEETHLINGSTHOF שם עשינו סיור וטעימות

Delaire Graff Estate=נוף מרהיב והליכה בכרמים

יום 8 – נסיעה לכיוון HERMANOS. עוברים דרך Betty's Bay – מושבת פינגווינים גדולה.

אחרי הפינגווינים טיול רגלי של כשעתיים בנוף מרהיב בשמורת KOGELBERG.
בהרמונוס הליכה על טיילת הצוקים המשקיפה לים GEARING POINT שם ניתן לראות בעונה לווייתנים מהחוף. עונת הצפייה בלווייתנים מאוגוסט עד דצמבר.לינה בהרמנוס.

יום 9 - נסיעה לעבר Oudtshoorn. במקום דרך Mossel Bay נסענו בדרך נוף שווה - SWELLENDAM ואז LANGEBERG MOUNTAIN PASS, ואז BARYDALE, ואז LADYMITH/ZOAR
הגענו לסיור אחרון בחוות יענים ב 16:00.לינה ב Oudtshoorn

יום 10 – סיור במערות CANGO. כדאי להזמין מראש. נסיעה לכיוון WILDERNESS – טיול עצמאי של כשלוש שעות- קייאקים משולב בהליכה KINGFISHER TRAIL. לינה ב KNYSNA.

יום 11 – תצפית THE HEADS. אחר כך נסיעה לכיוון Plettenberg Bay. טיול רגלי ב- Robberg nature reserve. מסלול הליכה של 2 עד 5 שעות (תלוי במסלול שבוחרים). המסלול הארוך של החמש שעות שווה ביותר!!! צועדים מסביב לחצי אי קטן עם תצפיות על מושבות כלבי ים, כרישים ובסוף ירידה לדיונות וחוף ים – יש לבצע את הטיול המעגלי בהקפה עם כיוון השעון. לינה בפלטנברג ביי.

יום 12 – אומגות ב Tsitsikama Canope בכפר שנקרא STORM RIVER. פיקניק באגם ליד NATURE VALLEY. תצפית על קופצי באנג'י בגשר Bloukrans Bridge. לינה בפלטנברג ביי.

יום 13 - מסלול הליכה קצר על שפך נהר עם גשרים תלויים שנמצא ב
STORM RIVER MOUTH NATURE RESERVE ואז סגוואי שטח בתוך היער ב TSITSIKAMA SEGWAY שממוקמת ב STORM RIVER.לינה בעיירת גולשי גלים בשם Jeffreys Bay.

יום 14 – סיבוב קצר בעיירה Jeffreys Bay, ונסיעה לשדה התעופה של פורט אליזבט. טיסה בשעה 14:00 ליוהנסבורג, וטיסה בשעה 20:00 לתל אביב.

אהבת? הנה ההזדמנות שלך לפרגן

רוצה לעקוב אחר הבלוג של nuritbc1?

לכל הפוסטים של nuritbc1 »

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

המסלול נחמד מאוד

השב  · 

תגובות פייסבוק

סגור
×