מועדון למטייל: הטיול שלך שווה יותר

מזמינים את כל מה שצריך לטיול ומקבלים מתנות

 • מזמינים חופשה וציוד בלמטייל במחירים הטובים ביותר
 • מקבלים מטבעות-למטייל על כל רכישה
 • נהנים ממתנות והטבות בלעדיות לחברי מועדון

מזמינים מהטובים ביותר בלמטייל וגם מקבלים מטבעות

המתנות שירימו לך את הטיול

הרי ידוע שאם יוצאים לטיול עם הטבה שווה אז החופשה הופכת להרבה יותר מהנה. אז זה בדיוק הזמן לנצל את מטבעות למטייל שצברת, וליהנות מאחת ההטבות המפנקות שבחרנו עבורך.

600

קפה 1+1 בשדה התעופה

4,500

קופון של 50₪ לרכישה בחנויות למטייל

5,000

ספר תמונות של "לופה" כולל משלוח עד הבית

12,000

מזוודת טרולי איכותית של מותג Wildcat

עוד מטבעות, עוד מתנות

 • מתנת הצטרפות 700 מטבעות למטייל
 • הנחות בחניות למטייל בלעדי לחברי המועדון
 • מתנת יום הולדת 1,000 מטבעות למטייל
נראות של המטבעות באיזור האישי

האיזור האישי שלך

כאן מרוכזות כל ההזמנות וההטבות שבחרת. אפשר לראות את המידע המלא על כל הזמנה שבצעת ואת סכום מטבעות למטייל שצברת על כל אחת מההזמנות שעשית דרכנו. בנוסף, ניתן לצפות במרוכז בסך כל המטבעות שברשותך. או בקיצור – העובר ושב שלך בעולם הטיולים ☺

לאיזור האישי שלך »
כאן נמצאים כל השאלות ותשובות לגבי המועדון

שאלות ותשובות

במועדון למטייל אנחנו מציעים לחברים מבצעים בלעדיים ושווים ברשת חנויות למטייל ברחבי הארץ ובאינטרנט. בנוסף, חברי המועדון שלנו נהנים ממתנות ופינוקים שווים, רק כי הזמינו שירותי תיירות דרך אתר למטייל, אצל אותם הספקים המובילים, שהיו קונים דרכם בכל מקרה. וכך, חברי מועדון למטייל גם נהנים מהעסקה הטובה ביותר וגם מקבלים תמורה גדולה יותר, עבור אותו הכסף שהיו משלמים בכל מקרה! פשוט מאוד.
לא. ההצטרפות היא בחינם.
באתר למטייל תמצא/י רק את הטובים ביותר ותחת קורת גג אחת. קיבצנו עבורך את ספקי שירותי התיירות המוכרים והחזקים ביותר, שבכל מקרה היית מזמינ/ה דרכם: בוקינג, הוטלס קומביינד, טרווליסט ועוד. אלו מבטיחים לך את התוצאות השוות ביותר שניתן למצוא בשוק בכל תחום. בדוק.
ממש לא. המחירים יהיו אותם המחירים שהיית מקבל/ת אם היית בודק/ת ישירות באתרים של הספקים!
כי תיהנ/י כך מההטבה הבלעדית לחברי המועדון: על כל קניה שתבצע/י דרכנו אצל אותם הספקים, תזכה/י בשפע מטבעות, שיאפשרו לך לקבל מאיתנו מתנות שוות! לא תוכל/י לצבור מטבעות על רכישות ישירות באתרי הספקים. לא חבל? יותר מזה – אם את/ה חבר/ת מועדון של אחד השותפים שלנו (לדוגמא מועדון Genius של בוקינג), תמשיכ/י לקבל את אותן ההטבות הרגילות שלהם ובנוסף כמובן את הטבת המטבעות שלנו. החברים שלנו נהנים פעמיים!
כן בהחלט! מהיום, כל ההנחות השוות בחנויות למטייל שמורות ללקוחות המועדון בלבד: מבצעים, לילות לבנים, הנחות רגילות ומבצעי מכירה מיוחדים וזאת על פי המפורט בתקנון מועדון למטייל.
כל גולש שסיים הרשמה באחד מאתרי למטייל, אישר קבלת דיוורים ועדכונים של למטייל ואת התקנון. כאמור, ההצטרפות היא בחינם!
כל שכל שעליך לעשות הוא להתחבר לאתר למטייל לפני שאתה עובר לכל אחד מהפסקים שלנו. תוכל/י לבדוק אם את/ה מחובר בצד השמאלי העליון של האתר – מעל הסרגל. ברגע שהינך מחובר/ת לאתר ועובר/ת לאתר של ספק שלנו מאחד הלינקים אשר מצויים באתר –את/ה תקבל/י מטבעות על הרכישה.
יהיה לנו חבל מאוד אם תבחר/י בזה, אבל בהחלט. כל אחד רשאי להפסיק את חברותו בכל עת. לשם כך, עליך להיכנס לפרופיל המשתמש שלך ולבטל את הסכמתך לקבל את דיוורי התוכנית, באמצעות העברת הכפתור מ-"כן" ל-"לא". מאותו רגע לא תוכל/י ליהנות מההטבות השוות, השמורות רק לחברים ו/או לצבור מטבעות. עם זאת, תוכל/י לפדות את המטבעות בני התוקף שצברת לזכותך, בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון המועדון. נשמח תמיד לראותך בחזרה :)
באזור האישי שלך באתר למטייל, תוכל/י לראות את פירוט כל הפעולות שביצעת ואת המטבעות שצברת כחבר מועדון. באזור האישי תמצא/י גם את רשימת המתנות הכיפיות שאספנו עבורך, אותן תוכל/י לקבל תמורת המטבעות שצברת. האזור האישי נמצא בצדו השמאלי העליון של כל עמוד באחד מאתרי למטייל.
זה ממש פשוט: נכנסים לאזור האישי ובוחרים מתנה. ליד כל מתנה מפורטת כמות המטבעות הנדרשת לקבלתה. צברת מספיק מטבעות לקבלת מתנה? מעולה! המערכת תפיק עבורך שובר, המזכה אותך בקבלת המתנה ותקף לחודש ימים מיום הפקתו. על גבי השובר כתובים כל התנאים למימושו.
 • רכישה בחנויות למטייל – 5 מטבעות על כל שקל ששולם בקופה
 • רכישת ביטוח נסיעות – 10 מטבעות למטייל על כל דולר בקניית ביטוח. מבצע בנוסף: 800 מטבעות מתנה בעת קניית הביטוח הראשון ו-1,200 מטבעות בעת רכישת הביטוח השניה, בתקופת המבצע
 • הזמנת טיסות – 5 מטבעות למטייל על כל דולר/יורו לרכישת טיסה דרך אתר למטייל
 • הזמנת מלונות – 10 מטבעות למטייל על כל דולר/יורו ברכישת מלון דרך אתר למטייל
 • כרטיסים לאטרקציות, מוזיאונים וסיורים בחו"ל – 10 מטבעות למטייל על כל דולר/יורו ברכישת כרטיסים דרך אתר למטייל
 • רכישת מטבע זר – 500 מטבעות למטייל ברכישה מעל כ-500 דולר דרך אתר למטייל
לצערנו כרגע לא צוברים מטבעות ברכישה בשופ בצורה אוטומטית. בינתיים במידה ותרצו לקבל מטבעות על הרכישה שבצעת תשלחו לנו מייל עם חשבונית הקניה ואנחנו נזכה את חשבון הלקוח שלכם במטבעות.
הצטרפו למועדון בחינם
סגור
0
×