מועדון למטייל: הטיול שלך שווה יותר

מועדון למטייל מהיום מזמינים הכל לטיול בלמטייל
צוברים מטבעות ומקבלים מתנות שוות
איך זה עובד? הצטרפו ותתחילו לצבור ההצטרפות בחינם לעולמי עולמים! כבר חברים? עברו לאזור האישי

איך זה עובד?

 1. 1.

  מצטרפים

  למועדון בחינם ובמהירות ומקבלים 700 מטבעות מתנת הצטרפות

 2. 2.

  מזמינים

  בלמטייל את כל מה שצריך לטיול במחירים הטובים ביותר דרך אתרי התיירות המובילים בעולם

 3. 3.

  מקבלים

  מטבעות למטייל שאותם מחליפים במתנות והטבות שוות שלא תמצאו בשום מקום אחר!

אני בפנים! צרפו אותי עכשיו

מזמינים מאיפה שרגילים ובמחיר הכי טוב ומקבלים מטבעות

עוד מטבעות, עוד מתנות

 • מתנת הצטרפות 700 מטבעות למטייל
 • הנחות בחניות למטייל בלעדי לחברי המועדון
 • מתנת יום הולדת 1,000 מטבעות למטייל

חברי מועדון כותבים טיפים מהטיול, תורמים לקהילה ומקבלים מטבעות נוספים!

50+
כתיבת טיפ
50+
מעל 150 תווים
50+
טיפ עם תמונה
50+
יעד/קטגוריה בונוס
50+
טיפ ראשון על מקום
*לא כולל טיפים על ישראל, חברות השכרת רכב, נהגים, חברות הסעה ושירותי תיירות, למעט קרוזים לתקנון
נראות של המטבעות באיזור האישי

האיזור האישי שלך

כאן מרוכזות כל ההזמנות וההטבות שבחרת. אפשר לראות את המידע המלא על כל הזמנה שבצעת ואת סכום מטבעות למטייל שצברת על כל אחת מההזמנות שעשית דרכנו. בנוסף, ניתן לצפות במרוכז בסך כל המטבעות שברשותך. או בקיצור – העובר ושב שלך בעולם הטיולים ☺

לאיזור האישי שלך »
כאן נמצאים כל השאלות ותשובות לגבי המועדון

שאלות ותשובות

במועדון למטייל אנחנו מציעים לחברים מבצעים בלעדיים ושווים ברשת חנויות למטייל ברחבי הארץ ובאינטרנט. בנוסף, חברי המועדון שלנו נהנים ממתנות ופינוקים שווים, רק כי הזמינו שירותי תיירות דרך אתר למטייל, אצל אותם הספקים המובילים, שהיו קונים דרכם בכל מקרה. וכך, חברי מועדון למטייל גם נהנים מהעסקה הטובה ביותר וגם מקבלים תמורה גדולה יותר, עבור אותו הכסף שהיו משלמים בכל מקרה! פשוט מאוד.
לא. ההצטרפות היא בחינם.
באתר למטייל תמצא/י רק את הטובים ביותר ותחת קורת גג אחת. קיבצנו עבורך את ספקי שירותי התיירות המוכרים והחזקים ביותר, שבכל מקרה היית מזמינ/ה דרכם: בוקינג, הוטלס קומביינד, טרווליסט ועוד. אלו מבטיחים לך את התוצאות השוות ביותר שניתן למצוא בשוק בכל תחום. בדוק.
ממש לא. המחירים יהיו אותם המחירים שהיית מקבל/ת אם היית בודק/ת ישירות באתרים של הספקים!
כי תיהנ/י כך מההטבה הבלעדית לחברי המועדון: על כל קניה שתבצע/י דרכנו אצל אותם הספקים, תזכה/י בשפע מטבעות, שיאפשרו לך לקבל מאיתנו מתנות שוות! לא תוכל/י לצבור מטבעות על רכישות ישירות באתרי הספקים. לא חבל? יותר מזה – אם את/ה חבר/ת מועדון של אחד השותפים שלנו (לדוגמא מועדון Genius של בוקינג), תמשיכ/י לקבל את אותן ההטבות הרגילות שלהם ובנוסף כמובן את הטבת המטבעות שלנו. החברים שלנו נהנים פעמיים!
כן בהחלט! מהיום, כל ההנחות השוות בחנויות למטייל שמורות ללקוחות המועדון בלבד: מבצעים, לילות לבנים, הנחות רגילות ומבצעי מכירה מיוחדים וזאת על פי המפורט בתקנון מועדון למטייל.
כל גולש שסיים הרשמה באחד מאתרי למטייל, אישר קבלת דיוורים ועדכונים של למטייל ואת התקנון. כאמור, ההצטרפות היא בחינם!
כל שכל שעליך לעשות הוא להתחבר לאתר למטייל לפני שאתה עובר לכל אחד מהפסקים שלנו. תוכל/י לבדוק אם את/ה מחובר בצד השמאלי העליון של האתר – מעל הסרגל. ברגע שהינך מחובר/ת לאתר ועובר/ת לאתר של ספק שלנו מאחד הלינקים אשר מצויים באתר –את/ה תקבל/י מטבעות על הרכישה.
יהיה לנו חבל מאוד אם תבחר/י בזה, אבל בהחלט. כל אחד רשאי להפסיק את חברותו בכל עת. לשם כך, עליך להיכנס לפרופיל המשתמש שלך ולבטל את הסכמתך לקבל את דיוורי התוכנית, באמצעות העברת הכפתור מ-"כן" ל-"לא". מאותו רגע לא תוכל/י ליהנות מההטבות השוות, השמורות רק לחברים ו/או לצבור מטבעות. עם זאת, תוכל/י לפדות את המטבעות בני התוקף שצברת לזכותך, בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון המועדון. נשמח תמיד לראותך בחזרה :)
באזור האישי שלך באתר למטייל, תוכל/י לראות את פירוט כל הפעולות שביצעת ואת המטבעות שצברת כחבר מועדון. באזור האישי תמצא/י גם את רשימת המתנות הכיפיות שאספנו עבורך, אותן תוכל/י לקבל תמורת המטבעות שצברת. האזור האישי נמצא בצדו השמאלי העליון של כל עמוד באחד מאתרי למטייל.
זה ממש פשוט: נכנסים לאזור האישי ובוחרים מתנה. ליד כל מתנה מפורטת כמות המטבעות הנדרשת לקבלתה. צברת מספיק מטבעות לקבלת מתנה? מעולה! המערכת תפיק עבורך שובר, המזכה אותך בקבלת המתנה ותקף לחודש ימים מיום הפקתו. על גבי השובר כתובים כל התנאים למימושו.
 • רכישה בחנויות למטייל – 5 מטבעות על כל שקל ששולם בקופה
 • רכישת ביטוח נסיעות – 10 מטבעות למטייל על כל דולר בקניית ביטוח. מבצע בנוסף: 800 מטבעות מתנה בעת קניית הביטוח הראשון ו-1,200 מטבעות בעת רכישת הביטוח השניה, בתקופת המבצע
 • הזמנת טיסות – 5 מטבעות למטייל על כל דולר/יורו לרכישת טיסה דרך אתר למטייל
 • הזמנת מלונות – 10 מטבעות למטייל על כל דולר/יורו ברכישת מלון דרך אתר למטייל
 • רכישת מטבע זר – 500 מטבעות למטייל ברכישה מעל כ-500 דולר דרך אתר למטייל
 • השכרת רכב – 2.5 מטבעות על כל שקל בהזמנת רכב דרך אתר למטייל
לצערנו כרגע לא צוברים מטבעות ברכישה בשופ בצורה אוטומטית. בינתיים במידה ותרצו לקבל מטבעות על הרכישה שבצעת תשלחו לנו מייל עם חשבונית הקניה ואנחנו נזכה את חשבון הלקוח שלכם במטבעות.
הצטרפו למועדון בחינם

לתשומת לבך, בתאריך 15/12/22 תסתיים תכנית הנאמנות במתכונתה הנוכחית. עד למועד זה כל הטבות המועדון הנוכחיות תימשכנה על פי התכנית הקיימת וניתן יהיה להמשיך לצבור ולממש מטבעות למטייל בהתאם לתקנון המועדון. ב- 15/12/22 תסתיים האפשרות לצבור והאפשרות לממש את מטבעות המועדון.

סגור
0
×