לא חסרים מלונות יוקרה בדובאי, אך מלון מסוים שמאד מומלץ לאלה שהפרוטה מצוייה בכיסם הוא סנט רג'יס דובאי, דה פאלם. המלון היפה ממוקם במגדל הדקלים. וכעת, הוא סוף סוף פתוח.

סנט רג'יס דובאי, הדקל נפתח רשמית ביום שלישי, 18. במאי. המלון שוכן ב -18 הקומות הראשונות של מגדל הדקל , הניצב מעל קניון נחל. התצוגה על מרפסת התצפית על הדקל , מציעה למבקרים נופים מדהימים של 360 מעלות של האי דקל ג'ומיירה ומחוצה לה.

צפו ליוקרה בכל מאפיין של סנט רג'יס דובאי, הדקל, אשר "מאזן בין השפעות מקומיות לבין הזוהר המודרני ורוח החזון של סנט רג'יס". ישנם 264 חדרים ו -26 סוויטות, שכולם מתהדרים בחלונות מהרצפה עד התקרה, מה שמאפשר לאורחים להנות מהנופים המדהימים שמסביב בכל צעד ושעל.

המאפיינים המפוארים יותר של המלון כוללים גרם מדרגות זהב מפואר, נברשת קריסטל ואח מעוטר. חדרים, סוויטות, טרקלינים ועוד מעוצבים בפלטה ניטראלית של גוונים רכים ואלגנטיים של קרמים, בז 'וזהב ושיש יפהפה.

המלון מתגא בשתי בריכות אינסוף מדהימות, כמו גם בספא אירידיום המציע מגוון טיפולים מרגיעים, כולל מסע הזהב Signature, המשתמש בזהב 24 קראט. אם הרעיון שלך לחג פירושו פשוטו כמשמעו לא להרים אצבע, יש לך מזל - משרתים עומדים לרשות כל האורחים, אם הם בוחרים לבחור בשירות זה.

תמצאו ארבע מסעדות במלון. קורדליה מתמחה בנתחי פרימיום של בשר ופירות ים. תה מנחה מדהים ממתין במקום הנשים בלבד של קרוליין אסטור. תוכלו ליהנות מקוקטיילים מתוחכמים בבר St. Regis, או לבקר בבר Dip Pool בין טבילה בבריכת האינסוף.

על פי אתר האינטרנט שלה, מחירי החדרים להלילה, בסנט רג'יס דובאי, הדקל מתחילים מ- 1,862 דירהם ללילה כולל כל העמלות והמסים.

לאתר המלון מריוט סנט רג'יס דובאי, הדקל בדובאי