בקיץ 2017, החלטנו לצאת לטיול משפחתי לצפון מזרח ארה"ב. טיול עם מתבגרים לא דומה לטיול עם ילדים צעירים יותר. נדרשות התאמות בשעת היקיצה, באטרקציות ובמסלול. ההחלטה לטוס הייתה מלווה בהתלבטות אבל טיסה זולה במיוחד של “אייר פרנס” (600 יורו לכרטיס) emojiמשכנעת אותי והטיול הזה יצא לדרך: מזרח ארה”ב.

טיול של שלשה שבועות שיש בו קצת מהכל: קצת עיר, קצת קזינו, הרים ומפלים, שייט, בקתה בהרים, רגעים מרים של כעס וצעקות, רגעים יפים של קרבה ושיחות נפש, חזרה עם עוד שתי מזוודות מלאות קניות.

הטיול במסלול מעגלי, road trip בו מחליפים את הלינה כל יום או יומיים. הלינות הוזמנו ברובן דרך בוקינג, מיעוטן דרך hotels.com.

השהות המשותפת עם שלושה מתבגרים בחדר אחד, לא הייתה תמיד פשוטה. כמו שכתבתי היו במהלך שלושת השבועות לא מעט מריבות, דמעות ומשברים. לצד זה, הרגשנו שהיה מגבש מאד. בימים כתיקונם, בבית, המתבגרים בעיסוקיהם הרבים, נמצאים מעט בבית. גם נוכחות פיזית לא מבטיחה פניות כשהמרחב הוירטואלי כל הזמן קורא להם. הטיול הזה, שלושה שבועות פלוס, אפשר זמן משפחה, קרבה, שיחות מלב אל לב ובילוי משותף.

emojiהמסלול שלנו בקווים כללים:

ביקור חטוף בניו יורק emoji ווילדווד emojiאטלנטיק סיטי emoji הרי הפוקנו emojiאיתקה emoji דארין לייק emoji מפלי הניאגרה emojiטורונטו emoji אלף האיים emoji הרי האדירונדק, לייק פלסיד emojiלייק ג'ורג' – ספרינגפילד emoji פילדלפיה emoji בולטימור emoji הצצה חטופה לוושינגטון.

עוד על המסלול, אתרים שמתאימים למשפחות עם מתבגרים, מלונות וטיפים, אפשר לקרוא באתר שלי "על הדרך".