חשוב להדגיש – מסלול של יום טיול ממסלול של חמישה ימים בדובאי, שאציג במאמר הוא בגדר הצעה בלבד.

הדוגמא היא מתוך עשרות סיגנונות של טיול למספר ימים שנבנו

אתם מוזמנים לשנות אותו בהתאם לצרכים שלכם, להעדפותיכם וללוח הזמנים שלכם. בנוסף, המסלול אינו כולל את הטיסות הלוך וחזור ואינו כולל את זמן ההתאקלמות ביום הראשון בדובאי. אנא, קחו את הזמנים הללו בחשבון כשאתם מתכננים את הטיול שלכם.

למידע נוסף אודות דובאי, קראו את הכתבה שלנו – מדריך והמלצות למטייל בדובאי.

היום השני – סיבוב בדאון-טאון דובאי:

את יום הטיול השני שלכם בדובאי אנו ממליצים להעביר באזור הדאון-טאון (Downtown Dubai). תתחילו מביקור ביער גשם טרופי מרהיב הנמצא בתוך מבנה עצום ממדים, תמשיכו לתצפית מרהיבה מראש הבורג' חליפה, תעשו סיבוב באחד מהקניונים הגדולים ביותר באמירויות ותסיימו את היום עם מופע המזרקות הגדול בעולם.

התחילו את הבוקר בפלנטה הירוקה (Green Planet) – כיף לפתוח את הבוקר במקום מלא בירוק. "הפלנטה הירוקה" הוא מתחם מקורה ועצום ממדים, שבתוכו גדל יער גשם מרהיב ביופיו ומלא בבעלי חיים טרופיים. במהלך הביקור שלכם ביער הגשם, תיתקלו במגוון דגים טרופיים, חרקים, נחשים, ציפורים וקופים. יש כאן אפילו עצלנים! זוהי חוויה מדהימה לכל מי שאוהב בעלי חיים וטבע.

דמי כניסה סבירים עד יקרים. מומלץ להזמין כרטיסים לפלנטה הירוקה מראש דרך האינטרנט.

שעות הפתיחה: ימים שני עד שבת בין השעות 10:00-18:00. האתר סגור בימי ראשון.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעתיים.

הכתובת: הפלנטה הירוקה נמצאת ב-City Walk, במרחק נסיעה קצר מבורג' חליפה, באזור דאון-טאון דובאי.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של הפלנטה הירוקה.

עלו לתצפית מרהיבה מבורג' חליפה (Burj Khalifa) – מגדל בורג' חליפה מתנשא לגובה כ-830 מטרים והינו גורד השחקים הגבוה בעולם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהנוף מלמעלה הוא משגע. במגדל תוכלו לבחור בין שתי חוויות – האחת "At the Top", שלוקחת אתכם אל קומות 124 ו-125, שאינן הקומות הגבוהות ביותר, אך בכל זאת מספקות נקודות תצפית נהדרות על העיר והסביבה כולה. החוויה השנייה היא "At the Top SKY", שלוקחת אתכם כל הדרך אל קומה 148, שהיא כמעט הקומה הגבוהה ביותר במגדל. בקומה הזו תוכלו ליהנות גם מקפה וממתקים ומסיור מודרך מרתק. אם תרצו, תוכלו גם לצאת אל המרפסת החיצונית, שמתנשאת לגובה 555 מטרים, ולהרגיש על גג העולם.

דמי הכניסה יקרים. קיימים כרטיסים משולבים לאטרקציות שונות. תוכלו להזמין כרטיסים מראש כדי לדלג על התור ולהגיע לקומה 148 בניחותא.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 8:30-22:00.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה וחצי.

איך תגיעו? בורג' חליפה נמצא במרחק כ-3 קילומטרים מהפלנטה הירוקה. מומלץ להגיע באמצעות נסיעה של כעשר דקות במונית.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של בורג' חליפה.

המשיכו לסיבוב בקניון דובאי (The Dubai Mall) - קניון דובאי מתפרש על פני שטח של 1,124,000 מטרים רבועים. הוא כולל בתחומו כ-1,200 חנויות, ביניהן גם את חנות הממתקים הגדולה ביותר בעולם. מלבד מסע קניות מטורף, תוכלו לבקר בקניון גם במספר אטרקציות מהנות לכל המשפחה. אחד מהמתחמים המרתקים עבור ילדים עד גיל 16 הוא ה-Kidzania, מתחם עצום ממדים שבו הילדים יוכלו להתנסות במקצועות שונים מהחיים האמיתיים. מלבד המתחם הזה, תוכלו למצוא בקניון גם את האקווריום הענק של דובאי, שכולל גם גן חיות, ומגרש עצום ממדים של החלקה על הקרח.

הכניסה לקניון ללא תשלום, אך הכניסה לאטרקציות השונות כרוכה בתשלום.

שעות הפתיחה: ימים ראשון עד רביעי בין השעות 10:00-23:00, חמישי עד שבת החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד 1:00 בלילה.

כמה זמן מומלץ לבקר? עם כל האטרקציות הקיימות בקניון, אתם יכולים לבלות כאן בקלות חצי יום.

איך תגיעו? קניון דובאי נמצא בסמוך לבורג' חליפה, כך שמדובר על דקות בודדות של הליכה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של קניון דובאי.

סיימו את היום עם מופע המזרקות המרהיב של דובאי (Dubai Fountains) – אין כמו לסיים את היום עם מופע המזרקות הגדול בעולם! המופע מתקיים במימיו של האגם המלאכותי, בורג' חליפה, ומתפרש לאורך כ-275 מטרים. סילוני המים, שמזנקים לגבהים של עד 152 מטרים, מתאימים עצמם למנגינות הערביות והבינלאומיות המתנגנות ברקע.

הכניסה לטיילת המזרקות היא בתשלום נמוך.

שעות הפעילות: מדי יום בין השעות 18:00-23:00. המופע מתחיל בכל חצי שעה.

כמה זמן מומלץ לבקר? כל מופע אורך כחצי שעה.

איך תגיעו? המזרקות נמצאות במרחק הליכה קצרצר מקניון דובאי.

למידע נוסף, בקרו בעמוד האינטרנט של מופע המזרקות באתר האינטרנט של קניון דובאי.