בזה הרגע אני מתחיל פרויקט חדש כאן בבלוג. רשימת ההמלצות שלי למלונות בוטיק ביעדים נבחרים בעולם- ערי בירה וערים אחרות בהם אני מתמחה ומרבה לבקר במסגרת עבודתי .

מזה המון המון זמן פונים אלי אנשים רבים , משפחה, חברים (וקוראים של הבלוג) ומבקשים ממני מידע על מלונות שאהבתי ושאני ממליץ עליהם. זה קשה, כי יש המון !! מלונות ולבודד את אלו שאני יכול להמליץ עליהם בפה מלא – זאת אחריות גדולה..

מזה מספר שנים אני עורך רשימות של כל מה שאהבתי , אלו בתוספת לעיון ולשאיבת מידע מרשמים וחוויות בלוגרים אירופאים אחרים שאת דעתם אני מעריך ושעם חלקם אני עומד בקשר במסגרת עבודתי עזרו לי בהרכבת רשימות המתעדכנות כל העת ושאת המיטב מהן אני עומד להעלות כאן במסגרת הבלוג.

כמה דברים חשובים שברצוני להדגיש ולבסוף בקשה :

מהם הקריטריונים שלי למלון שאני מעוניין ומוכן להמליץ עליו :

  1. ייחוד וחוויה ייחודית : יש מליוני מלונות מכל הסוגים והמינים – אני מחפש את המלונות שהשהות בהם תהיה חוויה . לא כאלה גדולים והמוניים מידי,אלא כאלה עם חדרים שכיף להיות בהם, כאלה מטופחים, עם נגיעות אישיות דקורטיביות מעניינות/אומנותיות, פרחים, תמונות, ריח ...שטחים ציבוריים מעניינים וכל דבר אחר שמייחד את המלון מעל האחרים .
  2. פינוק ורומנטיקה : אני אוהב שמפנקים אותי או את יקירי בתמורה לכסף שאני משלם . פינוק יכול להיות בזכות הצוות והשירות יוצא הדופן שאני מקבל, ה”דברים הקטנים” המוצעים לי ללא עלות בחדר – מחלוק ועד מכונת קפה או מקלחת מפנקת ועוד ועוד ..:-)
  3. תמורה טובה לכסף- לא יקר מידי כזה שאני יכול לשאת . (מלונות מהסוג שאני מדבר עליו יעלו סביב 150 יורו ללילה (פחות או יותר). מחיר סביר בהשוואה למחירי בתי מלון בערים מרכזיות בעולם .
  4. מיקום – קירבה למרכזי קניות או תרבות וגישה מהירה וקלה לתחבורה ציבורית זמינה . כן. אני אוהב לנוע בעיר בתחבורה ציבורית :-)

אז בשבועות ובחודשים הקרובים אני מקווה להעלות כאן את רשימות בתי המלון בוטיק המומלצים שלי לברלין, ללונדון, פריז, ליסבון, ניו יורק, רומא מכורתי ו(ויעדים נוספים באיטליה ובעולם) עם בקשה :

מאד מאד הססתי להעביר את המידע הפרטי שברשותי לציבור הכללי היושב בציון . סיפורים על התנהגות התייר הישראלי בחו”ל- מעוררים בי לעתים חלחלה. מחשבה שבזכות הכתבות שלי יגיעו אנשים שישאירו אחריהם אדמה חרוכה גרמו לי להסס זמן רב..

אבל הנה החלטתי ואני מעלה את החומרים לאוויר בתקווה שאתם- אלו שתגיעו בזכותי לאותם מקומות, תתנהגו כראוי ותשאירו על מארחיכם רושם טוב .. כזה שישאיר טעם של טוב ורצון להמשיך ולתת לנו את היחס הנפלא שהם רגילים לתת .

אמן .