”מלון פינקה-טטין באגם איזלבל“

מלון פינקה-טטין בריו דולצה Fincatatin - קראנו על המלון באתר למטייל ושמענו המלצות מישראלים שפגשנו בדרך, אך מספר הטלפון באתר לא מעודכן. לאחר חיפושים רבים הנהג שלנו הצליח להשיג את המלון ולהזמין לנו מקום, המקום פשוט מדהים. מריו-דולצה הפלגנו עם סירה במשך שעה על אגם איזבל לכיוון נהר טטין עד למלון. המלון שוכן בתוך ג'ונגל על שפת הנהרכשההגעה אליו רק דרך הנהר.

במקום כמה סוגי חדרים: בקתות מדהימות על הנהר הכוללות חדרים משפחתיים עם מקלחת ושירותים- מדהימות- עולות 240 קצאל לזוג ו-70 לאדם נוסף. בקתות לכיוון הג'ונגל עולות 180 קצאל. כמו כן יש חדרים ללא שירותים וחדרים משותפים. בחדר זורמים רק מים קרים, ניתן להתקלח במים חמים במקלחת משותפת וכן ניתן להשתמש בסאונה. כיאה לגן עדן בנוסף לבני האדם חיים כאן גם חרקים. כל מיטה מכוסה בכילה ומעל הכילה נח לו עכביש. במלון ערסלים בכל פינה, שולחן פינג -פונג וחדר כושר. בקבלה כל אורח רושם במחברת את כל מה שאכל.

ארוחת בוקר וצהריים ניתן להזמין כרצונך בזמנך החופשי, ארוחת ערב מוגשת בשעה 19 בערב, אין בחירה, אוכלים את מה שהמלון מגיש. בעלי הבית מאוד אדיבים ועזרו לנו גם למצוא מלון בהמשך הדרך.

ניתן לשכור קייקים ולצאת לטיול לליוינגסטון, השיטו אותנו לבית הספר הקרוב- סיור מומלץ. הבית ספר הוא בתנאי פנימיה. מדריכה חיכתה לנו בכניסה לכפר ולקחה אותנו לסיור בבית הספר. יש להם גם סיורים לשבעת המפלים. 

הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות