”לינה בהיט!“

לכל המתלבטים והביישנים! כל מי שחושב לוותר על לינה בהיט לא יודע מה הוא מפסיד. זה לא ניו זילנד אם לא ישנתם אצל משפחת חוואים שלקחו אתכם בטרקטורון, כדי להוכיח לכם שרואים מהחווה שלהם את הר טרנאקי, או לקחו אתכם בסירת מנוע עם אבוב ודייג בביי אוף איילנדס או סתם ישבתם ודיברתם עם אנשים מקסימים שאומרים לכם כמה שהם מודים לכם שאתם יהודים וישראלים ושהעם שלנו מיוחד. כן כל הדברים האלו ורבים אחרים קרו במסגרת ההיט. אנשים מדהימים שאוהבים את ישראל ואת עם ישראל ללא גבולות!

כבר לפני שאתם נוחתים בניו זילנד בקשו שישריינו לכם לינה אצל משפחה באוקלנד או בכרייסצ'רץ' ואולי תזכו לאיסוף מהנמל תעופה (אם הם יציעו כמובן!). ארגון ההיט ללא ספק חסך לי הרבה כסף בטיול, במקום לישון באכסנייה מגעילה עם 8 אנשים בחדר או ברעש של שיכורים אנגליים כל הטיול, אלא בחדר משלי עם מיטה נוחה, מגבת ומקלחת ואפשרות לבשל אוכל ולהרגיש הכי בבית שיש. יש הרבה אנשים שלא גובים כסף כלל מתוך אהבה לעם ישראל, אבל תמיד תציעו לשלם ותייצגו אותנו בכבוד, כי באמת אוהבים אותנו בניו זילנד, שזה מפתיע לפעמים. 

כשאתם אוכלים תנקו אחריכם תמיד ותשאלו איפה נמצאים הכלים. יש משפחות שלא אוהבות שמכינים אוכל או מתקלחים מאוחר כי זה מרעיש, אז נסו להתחשב ואל תעשו להם הרבה עבודה כי הם פותחים בפניכם את הבית שלהם. הכי חשוב, תשאירו מכתב תודה או אפילו מתנה סמלים אם ממש התחברתם תמונה כזו יפה ואפשרות להתכתב והציעו במידה ואתם יכולים שאם הם באים לארץ שילונו אצלכם. בקיצור תעשו את הכרטיס היט, חיסכו המון כסף בטיול היקר הזה ותכירו אנשים מקסימים! 

הטיפ עזר לך?

תגובות ושאלות

יש לכם טיפ מדהים להוסיף?
שתפו אותו עם קהילת המטיילים של למטייל

הוסיפו טיפ

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי