”עיירת הגולשים - סגרס“

סגרס (Sagres), זוהי עיירת גולשים קטנה בנקודה הכי מערבית של דרום פורטוגל. סגרס מושכת אליה תיירים וגולשים מכל העולם בעיקר בזכות החופים המדהימים שלה, אבל אל תטעו, יש בה הרבה יותר מחופים. העיירה מציעה מלונות איכותיים לצד אכסניות והוסטלים שבהם תמצאו בעיקר חבר'ה צעירים. מסעדות עם שלל מאכלי ים טריים ישר מהים. בארים מגניבים ומסיבות- בעיקר בחודשי הקיץ. האוכלוסיה המקומית מאוד שלווה ונחמדה. הגעה מליסבון באוטובוס כארבע שעות עד לגוס (Lagos), מלגוס אוטובוס של שעה בערך, עובר בעוד כל מיני עיירות יפות לאורך החוף. בחודשי הקיץ יולי אוגוסט ספטמבר, יש אוטובוס ישיר מליסבון לסגרס. אפשר גם בטיסה עד לפארו.

לינה: אני ישנתי בהוסטל מעולה. מקום נקי עם חדרים פרטיים (שרותים ומקלחת משותפים). ארוחת בוקר יפה. חצר, ג'קוזי, אינטרנט ואיזור משותף עם טלויזיה וסרטים. המקום מציע קורסי גלישה עם צוות מדריכים מהטובים ביותר ובראשם בחור בשם לואיס, כמו כן, אפשרות רק להשכרת ציוד והסעות לחופים מרוחקים יותר. לשוהים בהוסטל הנחות בחנות הגלישה.

כדאי מאוד לבקר במבצר של סגרס - נוף מדהים. תשאלו על מסעדת פיצות של איזו מניו-זילנד, פיצות מעולות. זה נמצא ליד איזור הברים.

הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות