”לשומרי הכשרות מביננו“

שלום! אין פה הרבה התייחסות לשומרי כשרות ולכן נשמח לתרום. הרגע חזרנו מרומא ולהלן המלצותינו: קודם כל, לשומרי מהדרין אין מה לבוא לרומא. הבאתי איתי תיק גדול של אוכל (בגודל של תיק שירות לאומי). הבאתי יותר אוכל ממה שצריך אבל עכשיו אני יודעת בדיוק מה צריך לחופשה בת 5 ימים ברומא: 1) חבילה גדולה של לחם פרוס מקמח מלא או שיפון(עזבו אותכם מקמח לבן, הוא לא רק פחות בריא, הוא גם מעורר תאבון), 2) ממרח שוקולד השחר, 3) 5-6 מנות חמות של "מנת השף" (כן, אלו שנמכרים ב-3 ב-10, נודלס כאלה שאפשר להוסיף להם את שקית התיבול. תקשיבו- הם הכי טעימים בעולם. הבאתי מהארץ 4) מארז של שלישיית קבנוסים דקים, קצצתי אותם לתוך הנודלס והיה הכי טעים ומשביע שבעולם. ממש ממליצה. 5) חטיף גרנולה שבו יש 2 חתיכות במארז אחד. זה היה עם דבש וסירופ מייפל ונתן בדיוק את מנת המתיקות שחסרה לפעמים. לקחתי פה ושם לטיולי היום שלנו באופן קבוע בתיק. וגם בערב נשנשתי. לא ממליצה על חטיף חלבי 6) מסטיק כשר. אין שם.

מהמלון ביררתי ואפשר היה לאכול ריבות, פירות ומיץ תפוזים פשוט. לא לגעת בלחם. כלים חד-פעמיים. ולבשרי הבאתי סט כלים מהבית. דברים שהתבררו כמיותרים: קופסאות שימורים (גם כבד, וגם מלכלך. לא חסר לי בכלל), 5 קופסאות של המנה ההיא שמחממת את עצמה עם קצת מים (שף הדרך, האוכל לא התחמם בכלל וגם לא היה טעים בצורה מיוחדת. זה גם כבד).

בנוסף לאוכל שהבאנו: אנו ממליצות לאכול בגטו היהודי (פיצה- מגיעה גדולה ועולה 9.50 יורו. פיצה אחת מספיקה לשניים), בדוכן קרוב ליד אכלנו גלידה מעלפת (לדעתי כוס של 4 יורו מספיקה בהחלט, היא ממלאת אותה בכמה טעמים שתרצו). את שני אלה חזרנו לאכול יומיים מרוב שהיה טעים. טעמנו שם גם: ארטישוק מטוגן וצ'יפס. נחמד, לא חובה. אוירה טובה

הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות