”הוסטל Pension Santa Elena“

ללא ספק אחד ההוסטלים הנעימים שיצא לי ללון בהם בקוסטה ריקה. הוסטל תמיד מלא באנשים מכל העולם (באופן מפתיע יש בו מעט מאוד ישראלים), אשר תמיד שמחים לעזור, לשוחח ולהעביר זמן יחדיו. הוא גם ממוקם ממש במרכז הכפר, כך שכל החנויות במרחק הליכה מאוד קצר וגם חלק מהאטרקציות (חוות הזוחלים, חוות הצפרדעים, חנות הקפה של התאגיד הקהילתי המקומי וכו' וכו'). יש מטבח משותף לשימוש האורחים ושירות כביסה בתשלום (אם הם עמוסים מידי אז הם מפנים למכבסה שנמצאת ממול, שגם בה המחיר מאוד נמוך), כמו גם שתי עמדות אינטרנט ואינטרנט אלחוטי. הצוות כולו דובר ספרדית ואנגלית שוטפת ומאוד עוזרים ומסייעים. הצוות מכיר את כל אפשרויות הטיול במקום ויציגו בפניכם את כל האפשרויות העומדים לרשותכם, ללא דעות קדומות או קיבעון על מפעיל או סוכנות כזו או אחרת. כשהם מזמינים עבורכם סיור הם ידאגו שתקבלו את מחיר הסטודנט (גם אם אין לכם כרטיס סטודנט, בכל מקרה שווה לוודא).

במקום יש בניין ישן ובניין חדש, כאשר בבניין החדש החדרים יותר יקרים בכמה דולרים בודדים, כמובן עם מקלחות ושירותים צמודים בכל חדר (במבנה החדש). בכל מקרה שני הבניינים מאוד מטופחים, נקיים ונעימים ולא פחות חשוב, יש מים חמים בכל שעות היום והלילה. בכל שעות היום יש שתייה חמה בחינם לאורחים. למי שממש רוצה לחסוך ניתן לעשות בחצר הפנימית קמפינג תמורת כמה דולרים בודדים ללילה (האוהל עליכם). 

לבעלים מאוד חשוב לתרום לסביבה ולקהילה המקומית והם מאוד מעורבים בה. בצמוד למלון יש את דוכן האוכל המקסיקני "טאקו-טאקו", ממנו מקבלים את ארוחת הבוקר שבאה כחלק מהלינה במקום (צריך לבקש בבוקר תלוש לארוחת הבוקר ממי שנמצא בקבלה, ובדוכן עצמו אל תשכחו לבקש כחלק מהארוחה גם כוס מיץ).

הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות