גלריות מהעולם - השראה לטיול ששווה יותר מאלף מילים

אילו מקומות בעולם פוטוגניים במיוחד ומצטלמים מושלם? לאיזה יעדים מומלץ לטוס כדי לנקות בהם את הראש? היכן נמצאים בעלי החיים שמצטלמים הכי טוב וגונבים את כל ההצגה? על כך ועוד בכתבות האינסטגרם שלנו!

10 מקומות לנקות בהם את הראש

גם במהלך טיול, לפעמים צריך קצת שקט. לפניכם תמונות יפהפיות ממקומות שלווים וקסומים בעולם, בהם ניתן להתנתק מהכל.

החיות שלוקחות את כל הפוקוס בטיול

גם בלוקיישן הכי מושלם, יש בעלי חיים שמצטלמים הכי טוב וגונבים את כל ההצגה. סלפי בעלי חיים!

14 מקומות בעולם שמצטלמים מושלם

יש מקומות בעולם שגם אם אתם לא צלמים מקצועיים, התמונות יצאו נהדר. להלן כמה מהתמונות היפות והמיוחדות ביותר של יעדים פוטוגניים מכל היבשות.

תמונת האייטם

להסתכל למקומיים בעיניים

אחד הדברים הכי מסקרנים ומעניינים בטיול הם תושבי המקום. אז אספנו עבורכם 15 תמונות מרחבי העולם, שממחישות את חיי היום-יום של התושבים והתרבות המקומית.

10 מקומות שהייתם מפחדים לעמוד בהם

בינינו, יש מקומות שמלחיץ ומפחיד לעמוד בהם. אז נסתפק רק בלהסתכל על תמונות מגניבות של עשרה מקומות מהעולם, לבינתיים?

10 אתרים פופולאריים בעולם מזוויות מיוחדות

גם האטרקציות והאתרים הכי פופולאריים בעולם יכולים להיראות אחרת לגמרי מבעד לעדשת המצלמה. לפניכם, תמונות שצולמו בזוויות מיוחדות, יצירתיות ושונות!

מקומות חלומיים לטייל בהם עוד השנה!

כל כך הרבה מקומות מדהימים יש בעולם וכל כך מעט זמן (וכסף) לראות את כולם... אז ריכזנו עבורכם עשר תמונות יפהפיות של יעדים חלומיים שיעניקו לכם השראה לטיול הבא.

תמונות חורפיות וקרירות

גשם, ברקים, שלג, קרח וקור שעובר דרך המסך. לפניכם עשר תמונות חורפיות ויפות מכל העולם, שיגרמו לכם להתאהב באווירת החורף הקסומה...

תמונות סילואט שיציתו לכם את הדימיון

צילום סילואט (צללית) הוא צילום על רקע מואר ובהיר, אשר גורם לאובייקט המצולם להיות בעל גוון כהה ומוחשך. לפניכם 14 תמונות מרהיבות של צילומי סילואט מיסתוריות.

10 קפיצות ברחבי העולם

יש קפיצות שלעולם לא שוכחים, בעיקר אם אתם מספיק אמיצים. מוזמנים לקבל השראה עם עשר תמונות מדליקות וקופצניות במיוחד ממקומות שונים בעולם.

תמונת האייטם

10 רעיונות מגניבים שאפשר לעשות עם המזוודה הישנה

יש לכם מזוודה שכבר ראתה עולם? רוצים לתת לה לנוח, אבל לא בבוידעם? קבלו 10 רעיונות מיוחדים ומדליקים מהפינטרסט, לדברים שאפשר לעשות עם המזוודה הישנה שלכם!

סגור
0
×