אוסטרליה

אוסטרליה

דולר אוסטרלי (AUD) מחשבון המרה אנגלית 240V

אוסטרליה (Australia) מספקת לכם את הסביבה האולטימטיבית לחיפוש עצמי, כשהיא מלאה במרחבים עצומים ומספקת את התשתיות הרלוונטיות - וכמו שרבים וטובים לפנינו כבר אמרו - זו לא המטרה, זו הדרך... וכאלו, יש הרבה ברחבי אוסטרליה. אוסטרליה, היבשת החמישית, היא גן עדן לחובבי המרחבים והנוף הפראי. היות ורוב התושבים ביבשת מתרכזים סביב רצועת החוף, פנים היבשת הוא שטח גולמי שנהנה מנוף ראשוני ובתולי, כמעט וריק מאדם, למעט ישובים בודדים המספקים את התשתיות המתאימות לסיורים באזור.

הקנגורו, הקואלות והציפורים, הם רק חלק קטן מבעלי החיים שביבשת זו, שאת חלקם תוכלו לראות כמעט בכל מקום בה. כמו לכל מדינה, גם לאוסטרליה יש את המקומות שחובה לבקר בהם, שניים מהם אלה ה-Great Barrier Reef, שונית המחסום הגדולה, שונית הידועה ביופייה ונחשבת לאחד מאתרי הצלילה המדהימים בעולם ולפלא טבע, נמצאת בצפון היבשת, לאורך רצועת החוף של קווינסלנד, והאבן המפורסמת בלב המדבר, האיירס רוק, שמשתרעת לאורך של 3.6 ק"מ ולגובה של 348 מטר ומרשימה במיוחד בשעות שקיעת השמש, כשהסלע האדום משנה גווניו. בל נשכח את הערים הגדולות של אוסטרליה ובהן סידני, בה ניצב מבנה בית האופרה המפורסם, שצורתו דמוית הסירה וגגותיו עוצבו בצורת קונכיות והוא אחד הסמלים המזוהים ביותר עם אוסטרליה ואת מלבורן היפה, שנחשבת לעיר התרבות של אוסטרליה.

המבקרים באוסטרליה יוכלו לשלב חוויות בעלות אופי סוער יותר כגון המסיבות וחיי הלילה בחופים, הנחשבים כמוקדי משיכה, הן למקומיים והן לתיירים הרבים המציפים את המקום, ביחד עם חוויות הרפתקניות יותר של התמסרות לטבע ולבעלי החיים הייחודיים, ובראשם הקנגורו והקואלות. אחד מהמאפיינים הבולטים של אוסטרליה הוא תרבות האבוריג'ינים, המתיישבים הראשונים של אוסטרליה, שהצליחו לשמר את דרך החיים המסורתית שלהם והמשיכו לחיות על פי האמונות העתיקות ולדבר את שפתם. היכרות עם התרבות המקומית והיכרות מקרוב עם האנשים עצמם, היא חלק בלתי נפרד מטיול באוסטרליה.

אוסטרליה לתרמילאים - כל מה שחשוב לדעת באתר "עפתי" >>

הזמנת טיסה לאוסטרליה

צילום תמונה ראשית: Thinkstock Imagebank ©

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם