מלבורן 2024

מלבורן
דולר אוסטרלי (AUD) מחשבון המרה אנגלית 240V

תערובת של בניינים ויקטוריאניים מרשימים, גורדי שחקים מודרניים, חשמליות בסגנון עתיק, אזורים נרחבים של פארקים ומגוון מקומות בילוי ותרבות, הם המעניקים לעיר מלבורן (Melbourne) את אופייה ומעמדה כאחת הערים הידועות בעולם. מלבד עובדת היותה בירת ויקטוריה, היא גם העיר השנייה בגודלה ביבשת אוסטרליה. היא מתפרשת לאורך 100 ק"מ רוחבה 80 ק"מ ואוכלוסייתה מונה קרוב לשלושה מליון תושבים. מלבורן זוכה בתואר "עיר התרבות" של אוסטרליה", הודות לריבוי גלריות, פסטיבלים והופעות ומדי שנה פוקדים אותה המוני מטיילים, במטרה לטעום מהמגוון העצום של מוקדי העניין בעיר ולספוג מהאווירה הנפלאה שבה. מלבורן ידועה בכינוי "עיר ארבע העונות ביום אחד" וזאת הודות למזג האוויר שמשתנה בה בתדירות גבוהה, בעיקר בסוף הסתיו ובתחילת האביב. את מלבורן חוצה נהר היארה (Yarra).

בין יתר האתרים שבעיר היפה, יש לציין את מבנה הספרייה הציבורית המרשים, את התצפית ממגדל יורקה וממגדל ריאלטו, שוק המלכה ויקטוריה העצום, בית הכלא הישן וגן החיות המלכותי. אזור הדוקלנדס בעיר הוא אזור בילוי מרכזי וכך גם סנט קילדה, שהוא אזור פופולארי מאוד בקרב תרמילאים. ויקטוריה מכונה "מדינת הגנים" והגנים הבוטנים המלכותיים של מלבורן, הבירה, הם, ללא ספק, הגנים הבוטניים היפים ביותר באוסטרליה, יש בהם צמחים ופרחים מהעולם כולו, כמו גם בעלי חיים שונים, המתגוררים בשטחם. בין האירועים החשובים של מלבורן, פסטיבל הקולנוע הבינלאומי באוגוסט ופסטיבל הקומדיה באפריל.

מלבורן לתרמילאים - כל המידע החשוב באתר 'עפתי' >>

שאלות נפוצות על מלבורן

האם צריך ביטוח נסיעות למלבורן?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות למלבורן

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) למלבורן?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם במלבורן, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון במלבורן

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

מלונות ומקומות לינה במלבורן

אטרקציות במלבורן

מדריכים ונותני שירות במלבורן

נהגים במלבורן

הזמנת טיסה למלבורן

צילום תמונה ראשית: Thinkstock Imagebank ©