ארגנטינה

ארגנטינה

פסו ארגנטיני (ARS) ספרדית 220V

ארגנטינה (Argentina), המדינה השמינית בגודלה בעולם והשניה בגודלה ביבשת דרום אמריקה, מתאפיינת בעושר ורב-גוניות עצומה, הבאים לידי ביטוי בכל תחומי החיים - החל מטופוגרפיה, תנאי אקלים ונופים מגוונים וכלה בעושר תרבותי וחברתי. אוכל ארגנטינאי, אפשרויות מצויינות לטיול, בעיקר בדרום ארגנטינה, והאווירה הנינוחה במדינה, גורמים למטיילים רבים ומגוונים לצאת לטייל בארגנטינה. ארגנטינה גובלת בברזיל אורוגוואי פרגוואי בוליביה בצפון ובמזרח וממערב לה שוכנת צ'ילה. תמצאו פה את מחוז האגמים היפה עם הנוף האלפיני, את עולם החי של פנינסולת ואלדז וכמובן את בואנוס איירס - עיר הבירה המרתקת. תמצאו פה אוכלוסיה חמה ומאירת פנים, שתשמח לעזור בכל שאלה. בארגנטינה תוכלו לראות הכל מהכל, להתפנק בערים הגדולות ולצאת לטיולי טבע מדהימים ביופיים.

כ-20 שמורות טבע נמצאות לאורכה המדינה ומגנות על חיות הבר הייחודיות. הצמחייה במקום עשירה, עם יערות גשם מרשימים. קורדובה היא העיר השניה בגודלה בארגנטינה. תוכלו להסתובב ברחובותיה ולהבחין באדריכלות מרשימה ביותר. באיגאסו תוכלו לראות מפלים מדהימים ביופים, עם זרמי מים עצומים הנופלים מגובה רב. עוד נקודות חובה היא פטגוניה המדהימה. קרחונים בצבעי תכלת בהיר יהפנטו אתכם. אלו הם מהמראות היפים בעולם. טיירה דל פואגו - ארץ האש היא גם מהמקומות היפים ביותר שקיימים. שבילי הליכה בפארקים עם המון חיות נדירות בשילוב עם השמש המסרבת לשקוע והשמיים האדומים יוצרים אווירה קסומה.

ניתן לבקר בארגנטינה בכל זמן בשנה. ארגנטינה נמצאת דרומית לקו המשווה ולכן תקופה החורף שלנו היא הזמן המתאים ביותר לנסוע לשם. אומנם החורף הישראלי לא מאוד קר, אך בארגנטינה בתקופה זו תוכלו להתחמם. לעומת זאת, בחודשי החורף של ארגנטינה תוכלו לשלב טיול עם מספר אתרי סקי יפים. באזור פטגוניה כדאי לבקר בחודשים דצמבר-פברואר. במפלי איגואסו כדאי לבקר בחורף או באביב, כשהחום והלחות פחות כבדים. בארגנטינה הקהילה היהודית גדולה ולמעשה מדובר בקהילה היהודית הגדולה ביותר בדרום אמריקה.

ארגנטינה לתרמילאים - כל המידע לטיול באתר "עפתי" >>

הזמנת מלון בארגנטינה

מזמינים מלון בלמטייל במחירים הכי
טובים ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

הזמנת טיסה לארגנטינה

צילום תמונה ראשית: Thinkstock Imagebank ©

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם